Zagadka na spostrzegawczość
Twitter Sheri Odell
Irmina Jach - 10 Września 2020

Wyciekła zagadka CIA dla przyszłych szpiegów. Ile różnic między zdjęciami potraficie zauważyć?

Zagadka przeznaczona dla osób, które aplikują do amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej, ujrzała światło dzienne. Niespodziewanie ten prosty test pojawił się w internecie, wzbudzając ogromną sensację wśród internautów. Sprawdź, czy mógłbyś zostać agentem specjalnym. Ile różnic widzisz na fotografiach?

Zagadka, którą dzisiaj przygotowaliśmy, ma swoje źródło w tajnych aktach agencji specjalnej. Na skutek błędu popełnionego przez pracowników Centralnej Agencji Wywiadowczej, poufny test znalazł się w internecie. Osoby, które go znalazły, nie kryją podekscytowaniu. Teraz we własnych domach mogą sprawdzić, czy nadają się do pracy jako szpiedzy, których dotąd widywali wyłącznie w filmach akcji.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Zagadka powie ci, czy nadajesz się na agenta

Zagadka składa się z dwóch zdjęć, które na pozór mogą wydawać się identyczne. Kiedy wytężysz wzrok, zauważysz jednak, że dzielą je pewne drobne różnice. Na fotografiach widoczna jest starówka miasta. Kolorowe kamienice przyciągają wzrok i rozpraszając osoby, które próbują rozwiązać to trudne zadanie. Żeby sprawdzić, czy mógłbyś zostać agentem specjalnym, spróbuj znaleźć dziesięć różnic. To wyzwanie dla osób, które mogą pochwalić się wybitną spostrzegawczością i bystrym umysłem. Tylko niektórym internautom udaje się tego dokonać. Większość osób poddaje się po odnalezieniu zaledwie dziesięciu rozbieżności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

Zagadka jest bardzo wymagającym wyzwaniem. Należy pamiętać, że osoby, które starają się o pracę w służbach specjalnych, mogą pochwalić się zwykle ponadprzeciętnymi predyspozycjami. To zawód, którego nie mogą wykonywać wszyscy. Jeśli chcesz spróbować swoich sił, spróbuj odpowiedzieć na pytanie, ile różnic widzisz.

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

Po kilku dniach od wycieku danych, CIA postanowiło wykorzystać okazję, by udzielić internautom z całego świata niezwykle ważnej lekcji. Wystosowano apel, który zachęca miłośników zagadek, by zawsze szukali okazji do dowiedzenia się więcej, niż wskazywałyby na to okoliczności. Okazuje się, że rozwiązujący, którzy cechują się największym ilorazem inteligencji i regularnie ćwiczą umysły rozwiązując zagadki, potrafią odnaleźć więcej różnic, niż typowi użytkownicy mediów społecznościowych. Udało wam się znaleźć dziesięć podstawowych rozbieżności? Może możecie pochwalić się lepszym wynikiem? Jeśli tak, gratulujemy!

Zagadka dla bystrzaków

Zagadka dla bystrzaków

Źródło: Twitter Sheri Odelle

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielkie zmiany w PKO BP. Bank podjął odważną decyzję i usunął z oferty jedną z usług
  2. Naukowcy biją na alarm. Przez kryzys klimatyczny ponad 1.2 miliarda ludzi może być zmuszonych do emigracji
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Śliwki Uleny wielu kojarzą się z słodkim czasem dzieciństwa. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z ich niesamowitych właściwości

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News