Między kwiatami jest ukryty przedmiot, ale 99% internautów nie umie go znaleźć. Jedna z najtrudniejszych zagadek w sieci

Między kwiatami jest ukryty przedmiot, ale 99% internautów nie umie go znaleźć. Jedna z najtrudniejszych zagadek w sieci Źródło: Country Living

Ta florystyczna zagadka sprawiła internautom więcej trudności, niż można byłoby wcześniej zakładać. Okazało się, że odpowiedź znalazł jedynie 1 procent użytkowników, którzy spróbowali swoich sił. Gdzieś między kwiatami autor grafiki ukrył pewien przedmiot. Czyżby twórca przecenił spostrzegawczość internautów? Sprawdźcie sami.

Zdecydowana większość internautów przyznała, że ta zagadka to jedno z najtrudniejszych wyzwań, jakie ostatnio podjęli. Chociaż rozwiązał ją zaledwie 1 procent użytkowników, okazuje się, że jest to możliwe. Musimy być jednak z wami szczerzy - nie będzie łatwo i prawdopodobnie wielu z was może się to nie udać, ale zawsze warto próbować.

Chociaż ta zagadka może wydawać się niemożliwa do rozwiązania, jeśli jednak wam się uda, dołączycie do elitarnego grona bystrzaków. Tym razem autor grafiki zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko. Udało mu się stworzyć niesamowity motyw kwiatowy, w który wkomponował niewielki przedmiot niepasujący do reszty kompozycji. Znalezienie go to prawdziwe wyzwanie.

Zagadka z motywem florystycznym

Na początku nikt nie spodziewał się, że zagadka z motywem kwiatów okaże się tak dużym wyzwaniem. Jednak internauci jeden po drugim przyznawali w komentarzach, że nie potrafią jej rozwiązać. W efekcie odpowiedź znalazł tylko 1 procent użytkowników. Nie jest to bynajmniej powód, aby się zniechęcać, czy rezygnować. Być może właśnie wy dołączycie do tego elitarnego grona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zagadka polega na odnalezieniu tajemniczego przedmiotu, który został ukryty przez autora grafiki gdzieś między kwiatami. Wiemy, że na pierwszy rzut oka wszystko wygląda tak samo, jednak zapewniamy was, że gdzieś tam czai się zguba. Jednak, aby ją odnaleźć na pewno przyda wam się dużo cierpliwości oraz sprawne, bystre oko. Nie poddawajcie się, a w końcu odczujecie satysfakcję.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW ostrzega przed zagrożeniem zdrowia i życia. W Polskę uderzą burze z gradem, wydano alarmy dla województw

2. Minister Edukacji powiedział prawdę. Tysiące polskich rodziców będzie bardzo złych

Dajcie znać w komentarzach, jak poszła wam ta zagadka. Być może będziecie wyjątkowi i ten obrazek nie będzie dla was żadnym problemem. W takim razie odsyłamy was do naszych pozostałych testów. Sprawdźcie, ile ptaków znajdziecie na tej fotografii. Odpowiedź nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać.

źródło: Country Living

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowia ostrzega. Nawet 70% Polaków może nie wiedzieć, że są chorzy
  2. Kolejna bójka polskich kibiców. Tym razem zastraszyli duże, polskie miasto. Policja nie zdążyła przyjechać
  3. Pracujesz na etacie? Musisz wiedzieć o ważnej zmianie, chodzi o pieniądze
  4. Świetne wieści dla grzybiarzy od Lasów Państwowych. Podają 3 miejsca, w których na pewno znajdziesz okazy
  5. Jak sprawdzić, czy jajko jest świeże? Wystarczy szybki i prosty trik, kucharze zawsze go stosują
  6. Pilna akcja policji w hipermarkecie w polskiej miejscowości. Chodzi o produkt kupowany przez wszystkich Polaków

Źródło: Country Living

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News