Zagadka
Imgur
Klaudia Bochenek - 5 Stycznia 2020

Na każdym zdjęciu jest 5 tych samych przedmiotów. Mało komu się udaje znaleźć ostatni, tylko dla spostrzegawczych

Zagadka, którą właśnie widzimy, potrafi zirytować niejedną osobę. Wystarczy jednak chwila cierpliwości, rozsiądnięcie się w wygodnym fotelu i skupienie. Na pewno z łatwością rozwiążemy obrazkowy problem.

Zagadka wydaje się kompletnie nie do rozwiązania. To nie ten typ łamigłówek z szukaniem np. ukrytego zwierzaka. Tutaj musimy skupić się na pięciu przedmiotach i to aż na czterech małych grafikach.

Zagadka potrafi zdenerwować niejednego. Czy poradzisz sobie z tym wyzwaniem?

Łamigłówka jest wyjątkowo trudna i wiele osób nie jest w stanie jej rozwiązać. Na końcu tekstu znajduje się obrazek w pełnej rozdzielczości, a tuż pod spodem znajduje się rozwiązanie. Uważaj, aby nie przewinąć strony zbyt daleko - nie chcemy przecież zepsuć sobie rozrywki.

Sanatorium miłościAbsolutna petarda w "Sanatorium miłości". Wygląda zjawiskowo, od razu skradła serca wszystkichCzytaj dalej

Obrazek bije rekordy popularności, a tylko nieliczni potrafią sobie z nim poradzić. Dla nich to "małe piwo", ale czy Tobie również uda się sprostać wyzwaniu? Nie chodzi o znalezienie jednego szczegółu. Na czterech obrazkach ukryło się aż pięć rzeczy codziennego użytku, które są częścią łamigłówki. Każda z nich występuje na każdym obrazku. Należy znaleźć szczegóły łączące te szkice.

Obrazek należy dokładnie przeanalizować szczegół po szczególe

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzęta na ulicyPies zaginął i wrócił po kilku dniach, a przy obroży miał przyczepioną notatkę. Właściciele przeczytali i zalali się łzamiCzytaj dalej

Należy uważnie przyjrzeć się każdemu z obrazków. Na pewno od razu rzucą nam się w oczy dwie rzeczy, które się powtarzają: jednej prawie codziennie używamy do płynów i napojów, druga dotyczy tematów artystycznych. Pora nieco rozhulać mózg i dać sobie parę minut rozrywki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Każdy, kto rozwiąże zagadkę, może zaliczać się do najbardziej spostrzegawczych osób na świecie. Tysiące osób zrezygnowało z zabawy, twierdząc, że je to przerasta. Po poznaniu odpowiedzi, nie mogły uwierzyć, że to aż tak banalnie proste.

ROZWIĄZANIE: CHODZI OCZYWIŚCIE O TRYB, PĘDZEL, BUTELKĘ, MŁOTEK ORAZ FILIŻANKĘ.

Fot. Imgur

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Będą mogli zabrać seniorom ich dodatkowe emerytury. Świadczenia tracą ochronę
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

Zbigniew Cybulski i ostatnie słowaOstatnie chwile Zbigniewa Cybulskiego są wyjątkowo przygnębiające. Zanim umarł, wypowiedział 10 znaczących słówCzytaj dalej

Źródło: Google

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News