Na zdjęciu ukrywa się kobieta, ale tylko wyjątkowe osoby mogą ją zobaczyć. Mogą się pochwalić bardzo rzadką cechą

Na zdjęciu ukrywa się kobieta, ale tylko wyjątkowe osoby mogą ją zobaczyć. Mogą się pochwalić bardzo rzadką cechą Źródło: nairaland.com

Zagadka jest przeznaczona dla wyjątkowo spostrzegawczych osób. Na zdjęciu znajduje się kobieta, nie wszyscy będą jednak w stanie szybko ją zlokalizować. Autor fotografii zadbał o to, by skutecznie ukryć swoją modelkę.

Zagadka sprawia wielu osobom ogromny kłopot. Nie wszyscy są w stanie zlokalizować znajdującą się na fotografii kobietę. Autor zdjęcia zadbał o to, by dobrze ukryć swoją wyjątkową modelkę. By ja odnaleźć, trzeba wykazać się specjalnymi umiejętnościami.

Zagadka spędza sen z powiek niejednego internauty

Ta z pozoru zwykła fotografia stanowi tak naprawdę wyjątkowo trudną zagadkę. Gdzieś pośród jesiennego krajobrazu autor zdjęcia ukrył swoja modelkę. Naga kobieta powinna od razu rzucić się w oczy oglądającym obrazek internautom, jednak wielu z nich ma ogromny problem, by zlokalizować ją na zdjęciu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na fotografii widzimy fragment jesiennego podwórka. Na pierwszym planie znajduje się trawnik, pokryty pożółkłymi liśćmi, które spadły z okolicznych krzaków i sędziwego drzewa, które stanowi dalsze tło zdjęcia. Za nim znajduje się wysoki, kamienny mur oraz solidna, stalowa brama. Za nią widać już tylko rzadkie korony jesiennych drzew.

Zagadka jest trudniejsza, niż się wydaje, tylko wyjątkowo spostrzegawcze osoby są w stanie zauważyć ukrytą kobietę

Gdzieś wśród tego jesiennego krajobrazu ukryta została naga kobieta. Autor zdjęcia zadbał jednak, by znalezienie jej nie było tak proste, jak się wydaje. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie wypatrzeć ją na podwórku. Trzeba wykazać się ogromnym skupieniem i bystrym wzrokiem, by szybko zlokalizować modelkę.

Dzisiaj grzeje: 1. 14-letnia Daria jest w ciąży, niebawem urodzi. Słowa o rzekomym ojcu dziecka są porażające

2. Nie żyje 21-latek. Nie pomogła nawet natychmiastowa reanimacja

Spróbuj dokładnie przyjrzeć się fotografii, być może należysz do tych osób, które szybko poradzą sobie z zadaniem. Jeśli jednak odnalezienie kobiety sprawia ci trudność, poniżej znajdziesz rozwiązanie tej zagadki. By poćwiczyć spostrzegawczość, zajrzyj również do innych naszych artykułów. Niedawno wspólnie poszukiwaliśmy małej sówki, ukrytej wśród gałęzi, zlokalizowanie jej na fotografii zajęło rekordziście aż 7 sekund.


nairaland.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Wykryto w nim groźne bakterie
  2. Justyna Żyła rozpaczliwie ratowała swoje małżeństwo z Piotrem. Prawda wyszła na jaw, nie chciał się zgodzić na drastyczny krok
  3. Będą zmiany obostrzeń przed wyborami? Minister zdrowia podjął ostateczną decyzję
  4. Niebywałe sceny na pogrzebie Darka, wyciskają łzy. Za miesiąc miał mu się urodzić synek
  5. Do mediów wyciekły poufne dokumenty. Pensje minimalne Polaków zostaną obniżone?
  6. Chciała kupić torebkę, ale gdy zajrzała do środka, łzy napłynęły jej do oczu. Kobieta będzie miała traumę do końca życia

Źródło: Nairaland

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News