Między kotami ukrywa się królik. Jedynie najbardziej spostrzegawczy potrafią go znaleźć w 10 sekund

Między kotami ukrywa się królik. Jedynie najbardziej spostrzegawczy potrafią go znaleźć w 10 sekund Źródło: dudolf.com

Zagadka z królikiem obiega media, wywołując skrajne emocje wśród odbiorców. Duma rozpiera tych, którym udało się go odnaleźć w kilka sekund, z kolei złość ogarnia tych, którzy mają z tym spory problem. Musisz spróbować.

Ta zagadka deklasuje wszystkie inne. Jeżeli po rozwiązaniu innych myślałeś już, że żadna nie będzie ci straszna, powyższa jest prawdziwym wyzwaniem. Trzeba być naprawdę spostrzegawczym, by odnaleźć ukrytego wśród kotów królika. Musisz dokładnie wytężyć wzrok, żeby go zauważyć. 

Czy wiesz, gdzie ukrył się królik? Zagadka tylko dla wyjątkowo spostrzegawczych 

Z pozoru zwyczajny obrazek, w rzeczywistości potrafi doprowadzić niektórych do szału. Wszystko przez królika, który został w sprytny sposób ukryty wśród kotów. Co więcej, jest on łudząco do nich podobny, dlatego nawet na niego spoglądając, możesz łatwo się pomylić. Trzeba naprawdę się skupić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeżeli nie udało ci się zauważyć go w kilka sekund, daj sobie więcej czasu i z uwagą przyglądaj się ilustracji. Niestety, ilość kotów sprawia, że im dłużej wpatrujemy się w obrazek, tym bardziej stajemy się zdezorientowani. Spoglądaj na każdego czworonoga po kolei, aż w końcu dostrzeżesz tego, który różni się w niewielkim stopniu od pozostałych. Kluczowym elementem są oczywiście uszy - królik ma je wysoko uniesione do góry. 

Dzisiaj grzeje: 1. MZ z samego rana opublikowało wstrząsające nagranie. Wielu Polaków może złapać się za głowy

2. Posiadanie psa dosłownie wydłuża nam życie. Zwierzak ma ogromny wpływ na zdrowie człowieka

Jeśli jeszcze go nie odnalazłeś, nieco ułatwimy ci to zadane. Większą uwagę zwróć na lewą stronę ilustracji, ponieważ to właśnie tam znajduje się zwierzak, którego szukamy. Dzięki tej podpowiedzi powinieneś odnaleźć go w sekundę. Udało ci się? Jeżeli tak, to świetnie! Poiżej możesz znaleźć odpowiedź, by upewnić się, czy prawidłowo rozwiązałeś zagadkę. Z kolei, jeżeli postanowiłeś się poddać, spójrz niżej i przekonaj się, gdzie przez cały czas ukrywał królik. 

Poniżej znajdziesz zaznaczoną odpowiedź:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosty sposób na odstraszenie much z domu. Wystarczy wymieszać ze sobą dwa składniki
  2. Potworny nokaut na gali boksu. Nieprzytomny zawodnik aż wypadł za liny (WIDEO)
  3. Pan młody podczas ślubu nagle wybiegł z kościoła. Kilka sekund później prawda wyszła na jaw, goście nie mogli uwierzyć
  4. Maryla Rodowicz potwierdza smutne wieści. Dramatyczna sytuacja gwiazdy
  5. Michał Wiśniewski przekazał radosną nowinę. Fani ślą gratulacje, nikt się nie spodziewał
  6. Andrzej Duda chce zmian w konstytucji. Chodzi o zapis o adopcji przez pary jednopłciowe

Źródło: Insider

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News