Zagadka pokonała już wielu internautów, dasz radę ją rozwiązać? Odpowiedź jest banalnie prosta, ale trzeba wykazać się sprytem, by na nią wpaść

Zagadka pokonała już wielu internautów, dasz radę ją rozwiązać? Odpowiedź jest banalnie prosta, ale trzeba wykazać się sprytem, by na nią wpaść Źródło: .

Ta zagadka wywołała spore emocje wśród internautów, którzy usilnie starali się znaleźć odpowiedź. Wbrew pozorom łamigłówka jest banalnie prosta, ale trzeba wykazać się niezłym sprytem.

Zagadka z powyższej ilustracji potrafi pokonać każdego i bez wątpienia deklasuje wszystkie inne zagadki. Wielu uważa, że znalezienie prawidłowej odpowiedzi jest po prostu niemożliwe, a tymczasem prawda jest o wiele prostsza do odkrycia, niż komukolwiek mogłoby się wydawać. Wystarczy dobrze wytężyć słuch i zrozumieć co autor chciał przekazać. 

Zagadka pokonała internautów. Żeby poznać odpowiedź, trzeba wykazać się niezłym sprytem 

Do zamieszczonego wyżej obrazka autor wymyślił krótką, ale powalającą na kolana zagadkę, która brzmi: 

"Przed Tobą są 3 drzwi. Musisz przejść przez jedne z nich. Za pierwszymi drzwiami jest ogień, za drugimi kryje się bandyta z bronią, a za ostatnimi - lew, który nie jadł od 3 lat. Które drzwi wybierasz?"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W tym momencie w głowach internautów pojawia się wielka niewiadoma i niepewność, które drzwi byłyby najlepszym wyborem. Niektórzy starają się jakoś połączyć mężczyznę z bronią i lwem, inni przypuszczają, że po ugaszeniu pożaru mogliby przejść przez pierwsze drzwi, a jeszcze inni zwyczajnie nie są w stanie wytypować prawidłowej, ich zdaniem, odpowiedzi. Najpierw kilka, a później kilkanaście minut spędzonych nad zagadką może budzić niemałą frustrację. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina wyrzucona z samolotu. Pasażerowie skarżyli się na ich zapach, linie lotnicze dostały pozew

2. Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

Wystarczy jednak, że wykażesz się odrobiną sprytu, a w kilka chwil poznasz odpowiedź. Przeczytaj jeszcze raz treść łamigłówki, powoli zagłębiając się i interpretując każde jej słowo. Zastanów się co autor chciał Ci przekazać, bowiem odpowiedź jest w niej zawarta. Jeżeli wciąż nie udało Ci się na nią wpaść zdradzamy, że chodzi o ostatnie drzwi. Lew, który nie jadłby od 3 lat po prostu by nie żył, dlatego by wyjść powinieneś wybrać drzwi numer 3. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie
  4. W Polsce cierpi na nią blisko milion osób. Michał Wiśniewski przyznał się do ciężkiej choroby
  5. Serce boli, gdy się słucha. Słowa Violetty Villas o jej synu były porażające, smutny koniec

Źródło: covemancircus

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News