Zaczynają się starcia. ONR-owcy chwalą się dorwaniem KOD-u

Zaczynają się starcia. ONR-owcy chwalą się dorwaniem KOD-u Źródło:

Nasila się wewnętrzny konflikt w Polsce. Najpierw "Solidarność" ogłosiła, że "policzy się" na ulicy z KOD-em, a teraz do gry wchodzi Obóz Narodowo-Radykalny. Członkowie brygady z Podlasia pochwalili kolegów z Przemyśla. 

To najprawdopodobniej zapowiedź eskalacji wewnętrznego konfliktu w skali całego kraju. Nastroje są coraz bardziej napięte, a kolejne organizacje włączają się w spór rządu z Komitetem Obrony Demokracji i resztą opozycji. Najpierw na ulice wyszli sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, teraz do akcji przygotowuje się "Solidarność", a działalność na ulicy rozpoczął również ONR, który delikatnie mówiąc KOD-u nie kocha.

Podczas akcji ONR-owcy zabrali działaczom KOD-u ich banery.

- Przemyśl już działa. Wczoraj zaledwie kilku "nieznanych" sprawców pogoniło kilkudziesięciu szKODników, przy okazji rekwirując im banery - pogratulowała brygada z Podlasia swoim kolegom z Przemyśla.

– Przygotowujemy się do wyjścia na ulice i policzenia się. Jeżeli druga strona się chce policzyć, to się policzymy. My ich czapkami przykryjemy - oświadczał wcześniej Piotr Duda.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News