Nasila się wewnętrzny konflikt w Polsce. Najpierw „Solidarność” ogłosiła, że „policzy się” na ulicy z KOD-em, a teraz do gry wchodzi Obóz Narodowo-Radykalny. Członkowie brygady z Podlasia pochwalili kolegów z Przemyśla. 

To najprawdopodobniej zapowiedź eskalacji wewnętrznego konfliktu w skali całego kraju. Nastroje są coraz bardziej napięte, a kolejne organizacje włączają się w spór rządu z Komitetem Obrony Demokracji i resztą opozycji. Najpierw na ulice wyszli sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, teraz do akcji przygotowuje się „Solidarność”, a działalność na ulicy rozpoczął również ONR, który delikatnie mówiąc KOD-u nie kocha.

Podczas akcji ONR-owcy zabrali działaczom KOD-u ich banery.

– Przemyśl już działa. Wczoraj zaledwie kilku „nieznanych” sprawców pogoniło kilkudziesięciu szKODników, przy okazji rekwirując im banery – pogratulowała brygada z Podlasia swoim kolegom z Przemyśla.

– Przygotowujemy się do wyjścia na ulice i policzenia się. Jeżeli druga strona się chce policzyć, to się policzymy. My ich czapkami przykryjemy – oświadczał wcześniej Piotr Duda.

Zobacz również

...