Kamil Cebulski jest kontrowersyjną postacią. Wypłynął dzięki mianu najmłodszego polskiego milionera, które nadała mu lokalna dziennikarka. Na fali popularności zapraszany był do programów telewizyjnych i.. otworzył własną uczelnię. Tym, którzy zapomnieli o jego fenomenie, znów o sobie przypomniał. 

Uczelnia Cebulskiego wyróżnia się na rynku. „Alternatywna szkoła biznesu i rozwoju osobowego” zatrudnia tylko przedsiębiorców. Doświadczenie stawia ponad tytuły naukowe.

Specyficzny dobór kadry to nie jedyne, co czyni szkołę wyjątkową. W mediach zrobiło się właśnie głośno o zorganizowanych przez nią zawodach w strzelaniu do celu. Niespodziewana wygrana rektora uczelni nie jest tym, co w największym stopniu przykuło uwagę opinii publicznej.

Cebulski po zawodach umieścił na Twitterze zdjęcie w koszulce z napisem, nawołującym do mordowania osób o lewicowych poglądach w imię Chrystusa.

Internauci nie pozostawili na rektorze suchej nitki. Komentowali jego zdjęcie, sugerując, że nagrodą w zawodach był wór cebuli. Niektórzy wskazywali również, że sprawą zająć  powinna się prokuratura.

 

...

Zobacz również