Mężczyzna podpalił 6000 zapałek na raz, widok poraża. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście

Mężczyzna podpalił 6000 zapałek na raz, widok poraża. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście Źródło: youtube.com/shiv dawar

Zabawy z zapałkami były czymś, przed czym za młodu ostrzegali nas rodzice i dziadkowie. Jeden z dorosłych postanowił w końcu spełnić swoje marzenie z dzieciństwa - zapalić nie dziesiątki i setki, ale tysiące zapałek naraz.

Zabawy z ogniem zawsze sprawiały mu przyjemność. Nie widział nic złego w sprawdzeniu, jak szybko i w jaki sposób zajmie się ogniem 6 tysięcy zapałek. Internauci są jednak podzieleni.

Zabawy z ogniem bywają niebezpieczne

Mężczyzna chyba nigdy nie usłyszał od swojej mamy słów: "Nie baw się ogniem!", inaczej nigdy nie wpadłby na taki pomysł. Ile razy rodzice i dziadkowie przestrzegali nas przed zabawami zapałkami nie tylko w domu. Jednak zawsze coś magnetyzującego przyciągało nas do tych drobiazgów - czy był to charakterystyczny dźwięk podpalanej zapałki, czy zapach siarki, każdy niech odpowie za siebie. Zapewne wiele osób zastanawiało się, co by było, gdyby podpalić jednocześnie całe pudełko zapałek. A gdyby było ich 6 tysięcy?

Pewien mężczyzna postanowił sprawdzić co stanie się po zapaleniu 6 tysięcy zapałek. Po zaopatrzeniu się w ich zapas, przymocował je do deski główkami z siarką do góry. Wszystko dokładnie przeliczył, ustawił kamerę i zaczął nagrywać. Jedna zapalona zapałka pozwoliła, aby tysiące innych zapaliły się w ciągu kilku sekund. Efekt jest nieziemski.

Internauci zamiast zachwycić się niecodziennym wydarzeniem, zaczęli krytykować twórcę wideo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Osoby, które obejrzały wideo, a było ich ponad 1,5 miliona, nie były aż tak zachwycone tym, co zrobił mężczyzna. Zauważyły, że było to skrajnie niebezpieczne, a pomysłodawca odznaczył się niebywałą głupotą. Zapałki były bowiem wetknięte w coś "drewnopodobnego", a całość postawiona na drewnianym blacie. Co więcej, eksperyment został wykonany w zamkniętym pomieszczeniu - coś z łatwością mogło pójść nie tak i gdyby tak się stało, trudno byłoby ugasić ogień.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

- Oszalał, że zapalił je wszystkie na drewnianym blacie - komentowali internauci.

- Dlaczego on robi to w pokoju?! - dziwili się inni.

- Cóż, właściwie to 6001 zapałek jest zapalonych, liczy się też ta, którą trzymasz w ręku - jeden z widzów zwrócił uwagę na błąd w tytule.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. Akcyza obejmie kolejny produkt. Resort rozwścieczył tysiące Polaków
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News