Zabawny troll Donatana. Pomylił Lewandowskiego z...

Zabawny troll Donatana. Pomylił Lewandowskiego z...

W ostatnich dniach internet podbiło zdjęcie, które na jednym z portali społecznościowych umieścił znany producent muzyczny, Donatan. Popularność zdobyło nawet nie tyle przez to, co pokazuje, ale przez zabawny komentarz. Chociaż na zdjęciu muzyk pozuje z Robertem Lewandowskim, pierwszy z nich "pomylił" drugiego, podpisując, że jest to Kamil Stoch. Internauci docenili to poczucie humoru i zaczęli wtórować innymi komentarzami w tej samej konwencji.

Donatan spotkał się z Lewandowskim w Warszawie przed wylotem piłkarza na mecz z Czarnogórą. Spędzili razem czas oraz podzielili się z fanami wspólnym zdjęciem. Prawdopodobnie nie zdobyłoby ono aż tak dużego rozgłosu, gdyby nie opis, które umieścił pod nim muzyk.

"Wychodzę wczoraj spokojnie z domu... i znowu ten znany sportowiec Kamil Stoch pyta, czy może sobie zrobić ze mną zdjęcie. Jasne - odpowiedziałem, za ostatnie sukcesy na skoczni mogę Ci bracie całą płytę zrobić! Szanuję sport - oglądam - kibicuje i sam ćwiczę" – napisał żartobliwie Donatan. Ta "pomyłka" bardzo spodobała się fanom obu panów, którzy zaczęli wtórować muzykowi w komentarzach pod postem.

"Który to Ty?" – napisała z przymrużeniem oka jedna z użytkowniczek portalu. Inni pytali na przykład "jak można pomylić Agnieszkę Radwańską ze Stochem". Widać więc, że spodobał się im żart Donatana. Trudno stwierdzić, czy sam Lewandowski był zadowolony z takiej "pomyłki", ale raczej podszedł do niej z dystansem.

fot. facebook/Donatan  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News