Wyzwanie tylko dla najbardziej wytrwałych. Między liśćmi ukrywa się żaba, ale tylko 1 na 20 osób umie ją znaleźć

Wyzwanie tylko dla najbardziej wytrwałych. Między liśćmi ukrywa się żaba, ale tylko 1 na 20 osób umie ją znaleźć Źródło: Daily Mail Gergely Dudas

Żaba ukryła się w stercie różnokolorowych liści i czeka, aż ją odnajdziesz. Dzisiejsza zagadka należy do grupy najtrudniejszych. Została skonstruowana w taki sposób, że większość osób nie potrafi znaleźć poszukiwanego zwierzęcia. To wyzwanie tylko dla najbardziej wytrwałych. Ten test przechodzi tylko jedna na dwadzieścia osób.

Zagadka, jaką dziś dla was przygotowaliśmy, jest niezwykle trudna. Wpływa na to sposób, w jaki został narysowany ten obrazek. Widzimy na nim prawdziwe sterty różnokolorowych liści. Pomiędzy roślinnością nie ma prawie pustych przestrzeni. Co więcej, znacząca ich część utrzymana jest w zielonej kolorystyce. Żeby zgadnąć, gdzie ukryła się żaba, będziesz musiał wysilić swój umysł i wykazać się spostrzegawczością. Zwierzę ma taką samą barwę, co roślinność - dlatego nie sposób go zauważyć w pierwszej chwili. Jesteś gotowy? W takim razie zaczynamy poszukiwania!

Żaba ukryła się w stercie kolorowych liści

Dzisiejszy test jest zadaniem dla prawdziwych geniuszy. Rozwiązuje odnajduje zaledwie grupa osób z elitarnego grona najbystrzejszych internautów. Twoi znajomi z pewnością będą zazdrościć ci tego wspaniałego wyniku. Dziś niezbędna będzie doświadczenie nabywane podczas rozwiązywania naszych łamigłówek. Osoby, które robią to regularnie, z pewnością mogą pochwalić się sokolim wzrokiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Potrzebujesz rozgrzewki? Spróbuj znaleźć żółwia na obrazku w mniej niż 10 sekund. Jeśli czujesz się przygotowany, koniecznie przyjrzyj się ilustracji z żabą ukrytą w stercie liści. Pomocne może okazać się skupienie i analizowanie obrazka centymetr po centymetrze. Wzmożona koncentracja z pewnością pomoże w osiągnięciu celu. Nie obiecujemy, że uda ci się odnaleźć zwierzątko. Pamiętaj jednak o tym, że kto nie próbuje, ten nie może pochwalić się zwycięstwem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podliczono głosy z 99% komisji. Kolejna zadziwiająca zmiana w wynikach wyborów, nie wszyscy są zadowoleni

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

Czy udało ci się znaleźć kryjówkę, którą wybrała żaba? Jeżeli nie, nie przejmuj się. Wskazówka na pewno ułatwi ci to niezwykle trudne i skomplikowane zadanie. Żeby zlokalizować zwierzątko, powinieneś skupić się na prawej części obrazka. Czy teraz zagadka wydaje ci się prostsza? Jeśli znalazłeś żabę - gratulujemy! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem twoich umiejętności detektywistycznych. Nie przejmuj się, jeżeli tym razem nie wyszło. To zadanie było naprawdę bardzo wymagające.

Żaba ukryła się pośród liści

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zamiast do lodówki lub zamrażarki, włóż koperek do słoika. Powód zachwyca, już nigdy nie zrobisz inaczej
  2. Dramatyczny wypadek znanego piłkarza. Gwiazdor spadł z 200 metrów (FOTO)
  3. Często budzisz się między 3:00 a 5:00 rano? Może być ważny powód, lepiej go nie ignorować
  4. Popularna sieć sklepów pilnie wycofuje swoje produkty. Lepiej ich nie jeść, w środku znajdują się okropne rzeczy
  5. Fatalne informacje z Łodzi, doszło do katastrofy ekologicznej. Niestety, do wody dostała się substancja podobna do ropy
  6. Jeżeli chcesz zagłosować w drugiej turze wyborów, musisz zrobić jedną rzecz. Zostało niewiele czasu

Źródło: Daily Mail

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News