eksploza
Wiadomości Pikio - 24 Lutego 2015

"Za 24h Radziu zginie" - służby w gotowości, pirotechnicy w biurze

Do biura poselskiego Radosława Sikorskiego w Bydgoszczy przyszło pismo z groźbą. Wiadomości zostały wysłane również w formie elektronicznej i trafiły do pracowników marszałka. 

Radio Zet podało, że do biura przybyła policja oraz pirotechnicy. Specjaliści sprawdzili czy w biurze, a nawet całej kamienicy nie znajduje się bomba. Osoba wysyłająca listy groziła, że zabije marszałka oraz jego pracowników. Do wiadomości dołączyła też zdjęcie olbrzymiej eksplozji. Osoba podpisała się jako Gerd von Hengren. "Za 24h Radziu Sikorski zginie, zostanie zabity. Jutro o 12:00 PODŁOŻĘ BOMBĘ w waszym biurze. Pier***cie jak fajerwerki ACHTUNG." "Nie obchodzi mnie wasz los. Pracujecie dla Radzia - zginiecie. Musicie umrzeć, taka jest cena za wolną POLSKĘ. Wybaczcie. Czasami trzeba zabić kilku niewinnych żeby odrodził się naród. BOMBA WYBUCHNIE O 12:00 DNIA 24.02.2015. Już nastawiłem zapalnik. Przepraszam was pracownicy Musicie umrzeć MUSICIE. In nomine Patris et Filis et Spiritus Sancti Przepraszam..... Radosław musi zobaczyć, że nas stać na wszystko. Gerd von Hengren"

źródło: Radio Zet, gazeta.pl

fot. sxc.hu

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News