Demolka w Warszawie! Kibice Legii roznieśli lokal, bo pili tam fani Ajaxu (video)

Demolka w Warszawie! Kibice Legii roznieśli lokal, bo pili tam fani Ajaxu (video)

Już w czwartek odbędzie się w Warszawie mecz Ligii Europy pomiędzy Legią Warszawa a Ajaxem Amsterdam. Na dzień przed sportowym wydarzeniem doszło do skandalicznego incydentu - kibice Legii zdemolowali jeden z popularnych warszawskich lokali.

W czwartkowym meczu 1/16 Ligii Europy zmierzą się Legia Warszawa z Ajaxem Amsterdam. Holenderscy kibice już na dzień przed meczem zaczęli zjeżdżać do stolicy Polski i w oczekiwaniu na spotkanie umilali sobie czas w warszawskich pubach.

Niestety doszło do skandalicznego incydentu z udziałem - jak przekonują świadkowie - kibiców Legii Warszawa, którzy w nocy ze środy na czwartek zdemolowali jeden z popularnych pubów tylko dlatego, bo przebywali tam fani Ajaxu. Tak przynajmniej wynika z relacji świadków i właścicieli lokalu.

W opublikowanym w sieci nagraniu możemy zobaczyć przerażające sceny już po demolce jaką urządzili polscy kibice. Lokal "Chmury" jest doszczętnie zdewastowany i nie nadaje się już do użytku.

Dorobek życia właścicieli pubu został  doszczętnie zniszczony w kilka chwil. Na miejscu zjawiła się szybko policja, która będzie teraz wyjaśniać okoliczności zajścia.

  Opublikowany przez Witold Grzybowski na 15 lutego 2017
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu