Już w czwartek odbędzie się w Warszawie mecz Ligii Europy pomiędzy Legią Warszawa a Ajaxem Amsterdam. Na dzień przed sportowym wydarzeniem doszło do skandalicznego incydentu – kibice Legii zdemolowali jeden z popularnych warszawskich lokali.

W czwartkowym meczu 1/16 Ligii Europy zmierzą się Legia Warszawa z Ajaxem Amsterdam. Holenderscy kibice już na dzień przed meczem zaczęli zjeżdżać do stolicy Polski i w oczekiwaniu na spotkanie umilali sobie czas w warszawskich pubach.

Niestety doszło do skandalicznego incydentu z udziałem – jak przekonują świadkowie – kibiców Legii Warszawa, którzy w nocy ze środy na czwartek zdemolowali jeden z popularnych pubów tylko dlatego, bo przebywali tam fani Ajaxu. Tak przynajmniej wynika z relacji świadków i właścicieli lokalu.

W opublikowanym w sieci nagraniu możemy zobaczyć przerażające sceny już po demolce jaką urządzili polscy kibice. Lokal „Chmury” jest doszczętnie zdewastowany i nie nadaje się już do użytku.

Dorobek życia właścicieli pubu został  doszczętnie zniszczony w kilka chwil. Na miejscu zjawiła się szybko policja, która będzie teraz wyjaśniać okoliczności zajścia.

 

Opublikowany przez Witold Grzybowski na 15 lutego 2017

...

Zobacz również

Zobacz również