Demolka w Warszawie! Kibice Legii roznieśli lokal, bo pili tam fani Ajaxu (video)

Demolka w Warszawie! Kibice Legii roznieśli lokal, bo pili tam fani Ajaxu (video)

Już w czwartek odbędzie się w Warszawie mecz Ligii Europy pomiędzy Legią Warszawa a Ajaxem Amsterdam. Na dzień przed sportowym wydarzeniem doszło do skandalicznego incydentu - kibice Legii zdemolowali jeden z popularnych warszawskich lokali.

W czwartkowym meczu 1/16 Ligii Europy zmierzą się Legia Warszawa z Ajaxem Amsterdam. Holenderscy kibice już na dzień przed meczem zaczęli zjeżdżać do stolicy Polski i w oczekiwaniu na spotkanie umilali sobie czas w warszawskich pubach.

Niestety doszło do skandalicznego incydentu z udziałem - jak przekonują świadkowie - kibiców Legii Warszawa, którzy w nocy ze środy na czwartek zdemolowali jeden z popularnych pubów tylko dlatego, bo przebywali tam fani Ajaxu. Tak przynajmniej wynika z relacji świadków i właścicieli lokalu.

W opublikowanym w sieci nagraniu możemy zobaczyć przerażające sceny już po demolce jaką urządzili polscy kibice. Lokal "Chmury" jest doszczętnie zdewastowany i nie nadaje się już do użytku.

Dorobek życia właścicieli pubu został  doszczętnie zniszczony w kilka chwil. Na miejscu zjawiła się szybko policja, która będzie teraz wyjaśniać okoliczności zajścia.

  Opublikowany przez Witold Grzybowski na 15 lutego 2017
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News