To wiadomość z ostatniej chwili! W centrum Eindhoven w Holandii ma miejsce – jak informuje policja – „poważny incydent” o podłożu terrorystycznym. W okolicach stadionu PSV Eindhoven i pobliskiego dworca jest mnóstwo służb. Do akcji wkroczyły helikoptery, ludzie nie mogą opuszczać obiektu. 

Na razie nie wiadomo co dokładnie się dzieje w Eindhoven – w chaosie informacyjnym pojawiają się informacje o „poważnym incydencie” o podłożu terrorystycznym.

W mieście odbywał się koncert na największym stadionie w okolicy, piłkarskiej drużyny PSV, który został nieoczekiwanie przerwany. Ludzie zostali uwięzieni w obiekcie i zaczęli panikować bojąc się o własne życie, policja zakazała opuszczania stadionu.

Na miejscu pojawiło się mnóstwo policji oraz służb, które nie zdradzają więcej informacji. Nie jest na razie jasne czy doszło do ataku terrorystycznego, czy udaremniono zamach, który miał być podobny do tego w Manchesterze, gdzie islamscy terroryści zaatakowali opuszczających koncert Ariany Grande fanów.

...

Zobacz również