Z "M jak Miłość" zniknął ulubiony aktor. Zastąpi go prawdziwy drań

Z "M jak Miłość" zniknął ulubiony aktor. Zastąpi go prawdziwy drań

"M jak Miłość" przez wiele lat produkcji nauczyło swoich widzów tego, że niczego nie mogą być pewni. Raz po raz na ekranach dochodzi do wstrząsających zwrotów akcji i niezwykłych sytuacji, teraz jednak stanie się coś niewiarygodnego. Ulubiony aktor zniknie z serialu, a zastąpić go ma prawdziwy drań. 

"M jak Miłość" to kultowy serial telewizji TVP, który przez wiele lat emisji na stałe wpisał się w codzienność milionów Polaków. Wielu z nas z niepokojem i utęsknieniem czeka na każdy kolejny odcinek, a zagmatwane losy bohaterów i niesamowite zwroty akcji sprawiają, że emocje sięgają zenitu. Teraz twórcy serialu "M jak Miłość" po raz kolejny zdecydowali się na zaskakujący krok. Uwielbiany przez wszystkich widzów aktor ma zniknąć z ekranu, a to nie jedyna przykra niespodzianka. Jego miejsce w produkcji zająć ma prawdziwy drań, jakiego widzowie TVP jeszcze nie widzieli.

Łukasz odchodzi z "M jak Miłość". Kto go zastąpi?

Adrian Żuchewicz postanowił zakończyć swoją przygodę z serialem "M jak miłość", przez co twórcy musieli rozwiązać jakoś sprawę jego postaci, Łukasza, który cieszył się wyjątkową sympatią Polaków. Co prawda od dłuższego czasu nie pojawiał się na ekranach, bo wyjechał wraz ze swoją dziewczyną Kamilą do Brazylii, jednak wiadomość o jego powrocie zachwyciła widzów. Teraz okazuje się, że mężczyzna ostatecznie nie wróci na ekrany, a jego postać przejmie nowy aktor, Jakub Józefowicz. Niestety nie będzie to jedyna zmiana - Łukasz od zawsze sprawiał problemy i ciężko było go nazwać ideałem, zastąpić go ma jednak prawdziwy drań, jakiego widzowie TVP jeszcze nie widzieli.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowa postać już w pierwszych scenach okaże się wyjątkowym draniem

Nowa postać pojawi się na ekranach już w 1417 odcinku, którego emisja zaplanowana jest na 4 lutego. Zapowiedzieć go ma Marta, która przyjedzie do Polski z Berlina i odwiedzi Andrzeja. To właśnie jemu wspominać będzie swoje problemy z synem oraz jego zaginięcie po tym, jak okazało się, że jest dilerem narkotyków oraz ma problemy z mafią. Po przyjeździe Łukasz nie spotka się jednak z tęskniącą matką, a uda się wprost do Budzyńskiego. Drzwi jednak otworzy mu Magda, która nie będzie mogła uwierzyć, że to naprawdę on. Zaprosi go do środka, a chłopak wykorzysta całą sytuację, by wmówić jej zmyśloną historię o swojej przeszłości. Kobieta będzie przekonana, że skończył w Kolumbii studia, jest rehabilitantem i szuka pracy w kraju. Kobieta przejmie się jego losem i postanowi mu pomóc, co on będzie bezwstydnie wykorzystywał. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Oliwia Bieniuk zdradziła szczegóły z życia! Opowiedziała o swojej miłości
  2. Po dzikach kolej na żurawie? Poseł PiS chce ogłoszenia masowych polowań
  3. Kaczor Trevor nie żyje. Intrygująca historia lokalnej maskotki
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu