Z Kowalewskim jest coraz gorzej. Córka zwraca się z rozpaczliwym apelem

Z Kowalewskim jest coraz gorzej. Córka zwraca się z rozpaczliwym apelem

Krzysztof Kowalewski to aktor uwielbiany przez Polaków, gwiazda kina i telewizji. Wiele wskazuje na to, że już więcej nie zagra. Zdrowie mężczyzny ciągle się pogarsza.

Kowalewski znany jest z takich filmów jak: "Miś", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", "Ogniem i mieczem". To tylko kilka tytułów w ogromnej filmografii aktora. Jego kunszt i talent jest powszechnie znany w  środowisku. Postać Kowalewskiego ubarwiła polskie kino i telewizję. Widzowie nigdy nie zapomną mu wybitnych ról, dzięki którym bawiła się cała Polska.

Krzysztof Kowalewski czuje się coraz gorzej

Aktor skończył niedawno 81 lat. Niestety obecnie nie wygląda najlepiej. Nadwaga utrudnia mu życie. Rodzina martwi się o niego. Aktor ma syna z pierwszego małżeństwa, który niezbyt często spotykał w domu swojego sławnego ojca. Teraz gwiazdor poświęca czas córce 15-letniej Gabrieli, która jest owocem małżeństwa z Agnieszką Suchorską. Aktorzy zagrali razem w popularnym serialu "Daleko od noszy". Gwiazdor spędza z nią wiele czasu. Podkreśla, że żałuje straconego ojcostwa. Teraz chce dać Gabrieli każdą chwilę. Córka docenia poświęcenie ojca, ale wciąż martwi się o jego zdrowie. Wielokrotnie apelowała do Kowalewskiego o opamiętanie i zadbanie o własne zdrowie. Ten sam w końcu mówił, że chce żyć jak najdłużej. - Chciałbym jak najdłużej być w pełni sił, żeby zapewnić córce radosne dzieciństwo, a potem dobre życie - wyznał Kowalewski. Aktor nie chce przestać udzielać się zawodowo. Stara się być aktywny. Jego córka, jak i fani aktora, wciąż mają nadzieję, że ten znajdzie czas, by zadbać o zdrowie. Oby coraz bardziej rozpaczliwy apel jego córki w końcu dotarł do Kowalewskiego.  1. Paznokcie żelowe: Ile kosztują? Ile trzymają i dlaczego przedwcześnie odpadają
  2. Porażka PiS ws. zakazu handlu. Sieć sklepów będzie otwarta w każdą niedzielę
  3. Daniel Spaleniak w Drukarni na Pradze już 26 kwietnia
Źródło: pomponik.pl Następny artykuł