Z kim przyjaźni się Robert Lewandowski? Ma kilku bliskich kolegów

Z kim przyjaźni się Robert Lewandowski? Ma kilku bliskich kolegów Źródło: Wikimedia Commons/Rufus46

Z kim przyjaźni się Robert Lewandowski? Okazuje się, że to prawdziwa śmietanka towarzyska. Wiemy, na kim Robert może w każdej chwili polegać.

Z kim przyjaźni się Robert Lewandowski? Wielu aktualnych przyjaciół to jego szkolni znajomi. Przyjaźnie przetrwały trudną próbę czasu i nie zapowiada się, by coś miało się w tym temacie zmienić.

Z kim przyjaźni się Robert Lewandowski?

Jedną z najważniejszych osób jest między innymi Marcin "Szyna" Kulczyk, z którym Robert jest w dobrych relacjach od liceum. Nie boi się mówić o przyjaźni i o tym, jaki Robert był w czasach szkolnych.

- Poznaliśmy się w liceum, w Andersie na Konwiktorskiej. Robert grał w piłkę, my graliśmy w kosza. Zdjęcie ze studniówki musielibyście zobaczyć. Garnitur w rozmiarze XXL, łososiowa koszula, taka malutka główka, taki bobek. Był cichy, skryty, zamknięty trochę w sobie, trochę z boku. Mógł się wyluzować dopiero jak byliśmy w swoim gronie i to nie zmieniło się aż do teraz. Poza tym, że chudziutki, nie wyróżniał się niczym na tle innych zawodników, powiedzmy, że był takim popychadłem trochę, był przepychany z miejsca na miejsce. Ale miał charakterek. Odpadał na bok, za chwilę wstawał i leciał dalej znowu i z powrotem - zdradził Kulczyk w programie "Fani od zawsze". 

Źródło: jastrzabpost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News