Z kim miał romans Zbigniew Wodecki? Niewiarygodne doniesienia mediów

Z kim miał romans Zbigniew Wodecki? Niewiarygodne doniesienia mediów Źródło: Wikimedia Commons/Mateusz Włodarczyk

Z kim miał romans Zbigniew Wodecki? Wielu fanów chciałoby znać wszystkie prywatne historie z życia zmarłego artysty. Mimo że sam zapewniał, iż jest nieśmiały wobec kobiet, osoby z jego najbliższego otoczenia twierdziły coś innego.

Z kim miał romans Zbigniew Wodecki? Temat ten wzbudza nieposkromione pokłady ciekawości wśród jego fanów. Muzyk przez wiele lat pozostawał w trwałym związku ze swoją żoną, aż od 1971 roku. Miał z nią razem trójkę dzieci i oficjalnie nigdy nie miał romansu. Sam temu zaprzeczał, podobnie jak jego żona, jednak osoby z jego bliskiego otoczenia twierdzą zupełnie co innego.

Z kim miał romans Zbigniew Wodecki? Ostatnia kochanka mogła spowodować sporo problemów w jego życiu

Według czasopisma "Rewia", Zbigniew Wodecki miał mieć romans z polską aktorką - Ewą Sałacką. Przez długi czas para utrzymywała swoją relację w tajemnicy, z dala od błysku fleszy, co na pewno musiało być łatwiejsze, niż dziś w erze internetu. Aktorka była świeżo po rozwodzie z Krzysztofem Krauze i szukała stałej relacji, której nie mógł zapewnić jej słynny skrzypek. Wodecki nie chciał rozpadu rodziny, więc relacja dosyć szybko się zakończyła. Podobno trudno im było dojść do siebie po zakończeniu ich relacji.

Inną kochanką Zbigniewa Wodeckiego, o której mówią media, miała być Zofia Czernicka - dziennikarka znana z Telewizji Publicznej. Podobnie jak Sałacka - była niedługo po rozwodzie i szukała poważniejszej relacji, która pozwoli w przyszłości na stabilizację. Podobno od samego początku skrzypek powiedział dziennikarce, że nie chce nawet myśleć o porzuceniu rodziny i ich relacja pozostanie wyłącznie romansem. Czernicka po przemyśleniu sprawy rozstała się z muzykiem.

Jednak najbardziej kontrowersyjnym romansem słynnego muzyka miał być ten polską aktorką teatralną i wokalistką, Olgą Bończyk. Prawdę o romansie z Wodeckim wyjawiła dopiero po śmierci muzyka, co wywołało niemałą burzę w świecie show-biznesu i w rodzinie skrzypka. W wywiadzie dla "Faktu", Bończyk stwierdziła, że Zbigniew Wodecki napisał dla niej piosenkę "Walczyk". Z kolei hit wokalistki "Więcej niż kochanek" miał się odnosić właśnie do romansu z autorem "Pszczółki Mai".

Córka artystki miała nie zgodzić się na występ Olgi Bończyk na memoriale ku czci Zbigniewa Wodeckiego. Stwierdziła, że nie wie, o czym mówi wokalistka i że to rodzina ma prawo decydować, kto wystąpi na koncercie poświęconym znanemu skrzypkowi. Sprawa do dziś pozostaje niejasna.

Źródło: Planeta

Następny artykuł