Z kim jest Cleo? To bardzo tajemniczy facet

Z kim jest Cleo? To bardzo tajemniczy facet Źródło: screen/YouTube/Cleo Vevo

Z kim jest Cleo? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Popularna gwiazda nie jest już singielką. Wiemy, kim jest jej tajemniczy wybranek. O mężczyźnie, który podbił serce gwiazdy muzyki popularnej niewiele jednak wiadomo.

Z kim jest Cleo? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Zwłaszcza w ostatnim czasie, kiedy okazało się, że artystka znana z przebojów "My Słowianie" i "Łowcy gwiazd" nie jest już singielką. Media od razu podjęły starania, aby dowiedzieć się, kim jest tajemniczy mężczyzna, który pojawił się na zdjęciu w mediach społecznościowych.

Cleo opublikowała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną na swoim profilu na Instagramie. Ta informacja wzbudziła wielkie emocje wśród fanów gwiazdy. Z kim jest Cleo? Zagadkowy mężczyzna, który ją obejmuje nie pokazał swojej twarzy na opublikowanej fotografii. To tylko wzmogło ciekawość internautów.

Z kim jest Cleo? Wiemy, kim jest tajemniczy mężczyzna

Cleo nie mówi chętnie o swoim życiu prywatnym. 34-letnia piosenkarka do tej pory stroniła od  odpowiedzi na zbyt osobiste pytania. Skupiała się przede wszystkim na swojej pracy artystycznej, której efekty są podziwiane i doceniane nie tylko w Polsce. Przyszedł jednak czas, aby zainwestować nie tylko w karierę, ale również w życie uczuciowe.

Udało się ustalić, kim jest tajemniczy mężczyzna, który obejmuje Cleo. Okazuje się, że jest to osoba z bardzo bliskiego otoczenia gwiazdy. Związek trwa zaledwie od kilku miesięcy. Być może z tego powodu wokalistka chce uniknąć szumu wokół jej nowej miłości i dba o swoją prywatność.

Wiemy, kim jest chłopak Cleo

Cleo poznała swojego nowego ukochanego w pracy. Okazało się, że mężczyzna ma na imię Artur i jest z zawodu architektem. Słynna wokalistka zatrudniła go w swojej firmie zajmującej się architekturą krajobrazu. Okazało się, że współpraca zawodowa zaowocowała głębokim uczuciem. Para spotyka się od paru miesięcy.

Zakochani udali się na wypoczynek w Alpy. To właśnie w tej scenerii zostało zrobione urocze zdjęcie, które zostało opublikowane na Instagramie. Artystka zbiera siły przed kolejną trasą koncertową, w ramach której zagra około 200 koncertów. Miłość uskrzydla, więc należy się spodziewać, że jej kariera nabierze teraz tempa.

źródło: Onet

 

Następny artykuł