Z Kaczyńskim jest źle. Chodzi o nieuleczalną chorobę

Z Kaczyńskim jest źle. Chodzi o nieuleczalną chorobę

Od jakiegoś czasu Jarosław Kaczyński regularnie pojawia się w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Zaniepokojonym jego stanem zdrowia reporterom udało się ustalić, na co cierpi prezes PiS. Okazuje się, że ta choroba będzie mu doskwierać już do końca jego dni. Niestety nie da się jej wyleczyć, a jedynie uśmierzyć jej objawy.

ZOBACZ TAKŻE: Przyjaciółka Kaczyńskiego ujawnia: Był nieprzytomny, przelewał się przez ręce Od dawna pojawiło się wiele spekulacji dotyczących jego pogarszającego się stanu zdrowia, który może go wykluczyć z działań na polskiej scenie politycznej.

Jarosław Kaczyński: czy nieuleczalna choroba wykluczy go z polityki?

Dzisiaj dziennikarzom Faktu udało się odkryć tajemnicę Jarosława Kaczyńskiego. Okazuje się, że u prezesa PiS zdiagnozowano zwyrodnienie stawu w kolanie. ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński szokuje! Ujawnił prawdziwy powód śmierci reżysera „Smoleńska” Jarosław Kaczyński stara się walczyć z objawami choroby, które utrudniają mu swobodne poruszanie się. Do Wojskowego Instytutu Medycznego chodzi na fizykoterapię. Jednak prezes PiS ma już swoje lata i pojawia się wiele hipotez, które mówią o tym, że choroba mimo fizykoterapii, może dalej się rozprzestrzeniać, co będzie ostatecznym powodem do podjęcia przez Jarosława Kaczyńskiego decyzji, żeby wycofać się z polityki. ZOBACZ TAKŻE: Piekło zamarzło. Lewica właśnie poparła Jarosława Kaczyńskiego Źródło: Fakt24.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News