Z estrady na ekrany telewizorów. Sławomir trafi do popularnego serialu

Z estrady na ekrany telewizorów. Sławomir trafi do popularnego serialu

Większość z nas zna Sławomira z jego twórczości muzycznej, przede wszystkim dzięki piosence "Miłość w Zakopanem". Niewiele osób wie, że Sławomir Zapała próbował rozpocząć karierę w inny sposób, a konkretnie jako aktor.

Wtedy się to nie udało - pierwsze próby Sławomira, żeby zaistnieć na dużym ekranie spełzły na niczym. Nikt nie kojarzy, że gwiazdor grał role drugoplanowe w takich produkcjach, jak "Karol. Człowiek, który został papieżem" czy "Pod Mocnym Aniołem". Teraz jednak, gdy Sławomir zdobył dużą popularność i jest rozchwytywany przez producentów, sytuacja może się odwrócić.

Sławomir zagra w serialowym hicie TVP2!

Twórcę muzyki tanecznej zobaczymy na ekranie już niedługo. Zagra on w "Barwach Szczęścia", wraz ze swoją żoną Magdaleną Kajrowicz-Zapałą. Póki co nieznane są dalsze informacje, a sam Sławomir podkreśla, że jest dopiero w trakcie ustalania szczegółów. Powszechnie wiadomo, że piosenkarz w przeszłości miał swój udział w tym serialu, jednak tym razem rola będzie zdecydowanie bardziej znacząca. - Sławomir od początku roku dostał kilka propozycji serialowych oraz kilka filmowych. Z udziału w filmie zrezygnował, gdyż nie miałby możliwości pogodzenia pracy na planie z trasą koncertową, jednak przyjął propozycję roli w serialu - twierdzi osoba z bliższego otoczenia Sławomira. Fani żałują, że nie zobaczą w najbliższym czasie swojego idola na dużym ekranie. Nikt jednak nie wyklucza, że kiedyś gwiazda muzyki disco-polo pojawi się w jakimś kinowym hicie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niestety. Doda potwierdza NAJGORSZE informacje mediów
  2. Nie żyje znany dziennikarz. Lekarzom nie udało się go uratować
  3. Matka pocięła gardło 4-letniej córce. Dramat w Głogowie, nowe fakty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News