Wielki gwiazdor X-Factor jest pedofilem. Jego ofiarami byli mali chłopcy

Wielki gwiazdor X-Factor jest pedofilem. Jego ofiarami byli mali chłopcy Źródło: .

Widzowie pokochali go za X-Factor, ale nie mieli pojęcia o tajemnicy, którą skrywał za zamkniętymi drzwiami. Okazało się, że mężczyzna wykorzystywał seksualnie nieletnich.

X-Factor to bardzo popularny program, który z ciekawością śledzą miliony fanów na całym świecie. Niedawno pojawiły się szokujące informacje o gwiazdorze serii. Mężczyzna wykorzystywał seksualnie nieletnich. Wielbiciele programu są w szoku, tego nikt się nie spodziewał.

Gwiazdor X-Factor wykorzystywał chłopców

Brytyjscy widzowie są w szoku. Gwiazdor popularnego talent show trafił za kratki. Szokujące informacje obiegły światowe media, mężczyzna został oskarżony o wykorzystywanie seksualne nieletnich. Danny Tetley, uczestnik brytyjskiej wersji show "X-Factor", został aresztowany. 39-latek dotarł aż do półfinałów programu, zdobył tysiące fanów, a widzowie go pokochali.

Ofiarami mężczyzny byli nastoletni fani jego talentu. Tetley zmuszał nieletnich do wysyłania mu nagich zdjęć oraz niestosownych rozmów na chacie. Miał im za to płacić od 50 do 100 funtów. Według doniesień, wokalista miał również zapłacić 350 funtów za nagranie z obnażonym nastolatkiem. Jak podaje "Daily Mail", niektóre z tych fotografii należą do najpoważniejszej kategorii pornografii dziecięcej. Kontaktował się z ofiarami w wieku 14-15 lat przez aplikację WhatsApp. 

Fani X-Factor są w wielkim szoku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na jaw wyszły okropne informacje o piosenkarzu, który podbił serca tysięcy widzów. Mężczyzna wykorzystywał swoją sławę, by molestować seksualnie nieletnich fanów. Po tym, kiedy świat obiegły rewelacje odnośnie jego haniebnych czynów, wokalista  w końcu przyznał się do winy. W styczniu, na ostatnim posiedzeniu sądu, ogłoszono wyrok. Został skazany na 9 lat pozbawienia wolności za przestępstwa seksualne z udziałem nieletnich. Po wyjściu z więzienia będzie monitorowany przez kolejne 8 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Niósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Niezwykła rzecz zaczęła się nad nią dziać
2. 
Nie mieli szans na przeżycie, zmarli na miejscu. Tragedia na zachodzie Polski

3. Ujawnili jak powstaje jedzenie w KFC. Jest afera, nagranie ściska za żołądek

Podczas rozprawy sędzia powiedział, że mężczyzna stracił reputację i karierę, a jego wizerunek jest zrujnowany. Jednak najgorsze jest to, że miał ogromy wpływ na swoje ofiary, a jego czyny mają swoje straszne konsekwencje, których nie naprawi jego pobyt w więzieniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Już za tydzień dostaniesz kilkaset złotych. Musisz spełnić tylko dwa warunki, aby skorzystać z ulgi
  3. Fatalne wiadomości dla wyjeżdżających na ferie. Nawet Jackowski nie był w stanie przewidzieć tak nagłego zdarzenia
  4. Roksana Węgiel rezygnuje z muzyki? Jest oświadczenie, teraz już nie ma wątpliwości
  5. Jeszcze go nie widzisz? Psa na zdjęciu potrafi wskazać zaledwie 6% osób, reszta wymięka po kilku sekundach

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News