Brała udział w "X Factorze", teraz przerwała milczenie. Ujawniła karygodne praktyki zza kulis, jak ludzie mogą się na nie godzić?

Brała udział w "X Factorze", teraz przerwała milczenie. Ujawniła karygodne praktyki zza kulis, jak ludzie mogą się na nie godzić? Źródło: Facebook X-Factor

"X-Factor": jedna z uczestniczek postanowiła ujawnić karygodne praktyki zza kulis programu. Nikt wcześniej tego nie zrobił, ludzie woleli milczeć. Zarzuty wobec organizatorów są naprawdę poważne. Telewizja i producenci programu zdecydowali się wszcząć śledztwo. Jeśli słowa wokalistki się potwierdzą, organizatorzy będą mieli kłopoty.

Misha B jest brytyjską piosenkarką i autorką tekstów. Wokalistka zadebiutowała w ósmej edycji popularnego programu "X-Factor", w której doszła do półfinału. W jury zasiadali wówczas łowca talentów Louis Walsh, piosenkarka Tulisa Contosavlos, gwiazdor pop Gary Barlow i znana wokalistka Kelly Rowland. To, co działo się za kulisami znanego show, mrozi krew w żyłach.

"X-Factor": skandal na planie programu

Misha B opowiedziała o tym, jak udział w programie wpłynął na jej życie. Kobieta zmieniła się, stała się mniej pewna siebie i zaczęła unikać towarzystwa innych osób. Jej najbliższe otoczenie aż do teraz nie wiedziało, co tak wpłynęło na 28-latkę. Nie spodziewali się, że prawda jest tak oburzająca. Gwiazda nie była w stanie samodzielnie dojść do stanu równowagi psychicznej, przez lata korzystała z pomocy psychologa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wokalistka uważa, że podczas nagrywania show doszło do dyskryminacji na tle rasowym. Członkowie jury mieli traktować ją źle tylko dlatego, że jest czarnoskóra. Prowodyrami prześladowań byli według niej Louis Walsh i Tulisa Contosavlos. Uczestniczka słyszała od nich, że jest wredna i zbyt pewna siebie. Dziewczyna podkreśla, że członkowie jury jej nie znali, a ich obelgi doprowadziły do tego, że zaczęła miewać myśli samobójcze.

- Ci jurorzy spędzili z uczestnikami co najwyżej jeden procent całego czasu. Stworzyłeś narrację, że jestem zbyt pewna siebie, bo jestem czarna - powiedziała Misha B do Walsha na filmie, który opublikowała na swoim Instagramie. 

Jedyną osobą, która stanęła w obronie wokalistki, miała być czarnoskóra piosenkarka Kelly Rowland. Na wspomnianym wideo 28-latka dziękuje koleżance z planu za obronę i słowa otuchy. Agresywne wobec Mishy biały być również dziewczyny tworzące zespół Little Mix, które wygrały program. Na reakcję oskarżonych nie trzeba było długo czekać.

Dzisiaj grzeje: 1. Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli

2. Nocna akcja policji na Śląsku. Ksiądz oskarżony o pedofilię
 

- Nie dystansuję się od tego, jak czuje się Misha. Akceptuję jej opinie i jest mi przykro, że odebrała całą sytuacje jako motywowaną rasowo. Mogę mówić tylko za siebie, ale jestem w stu procentach przekonana, że nie robiłam tego z powodu rasy. Żałuje jednak, że publicznie ją upokorzyłam i to, jak to zrobiłam - powiedziała Tulisa Contosavlos.

Producenci programu wydali oświadczenie, w którym obiecali, że przyjrzą się zaistniałej sytuacji i wyciągną odpowiednie konsekwencje. Również internauci są zbulwersowani tym, co się stało. Przypominamy, że to nie pierwszy skandal związany z "X-Factorem". Louis Walsh był wcześniej bohaterem niechlubnego nagrania, na którym obłapiał piosenkarkę Mel B. Sytuacja może skończyć się skandalem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztować
  2. Nie żyje kochany przez miliony gwiazdor. Był jedną z ikon sportu
  3. Policja ścigała motocyklistę z prędkością 110 km/h. Niewiarygodny finał pościgu, szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Mało kto wie o dramacie Seweryna Krajewskiego. Stracił 6-letniego synka w okropnych okolicznościach, długo nie mógł dojść do siebie
  5. Przez 6 godzin pozwoliła obcym robić ze swoim ciałem wszystko, co chcieli. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania
  6. Znaki Zodiaku, które posiadają 6 zmysł. Nie dadzą ci się oszukać, nie można nimi manipulować


 

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News