Łzy w oczach Beaty Szydło. Wreszcie wydusiła historyczne słowa

Łzy w oczach Beaty Szydło. Wreszcie wydusiła historyczne słowa Źródło: fot. Youtube/Kancelaria Premiera

Nie było w historii Polski wielu premierów, którzy dzieliliby naród tak mocno jak Beata Szydło. Zdania na jej temat są bardzo niejednorodne i zależne od preferencji politycznych pytanej osoby. Jednak ten jeden gest premier bez wątpienia doceniony zostanie przez wyborców z obu stron barykady.

Kilku czołowych polityków PiS postanowiło zareagować na tragiczne wieści, jakie obiegły dziś krajowe media. Pod Wrocławiem doszło do strzelaniny w wyniku której życie stracił doświadczony antyterrorysta. Mężczyzna osierocił dwójkę małych dzieci. ZOBACZ TAKŻE:  Krwawy kocioł w Polsce! Nie żyje antyterrorysta, ogromne zniszczenia

Rząd nie pozostaje obojętny

W odpowiedzi na tragedię głos zabrało kilku czołowych polityków obozu rządzącego. Kondolencje pogrążonej w żałobie rodzinie złożył Jarosław Zieliński, zastępca ministra spraw wewnętrznych. Sam szef resortu również zabrał głos w sprawie zapewniając wsparcie dla reszty poszkodowanych w strzelaninie policjantów. - Zdecydowałem o przyznaniu zapomogi, aby wspomóc rannych policjantów. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - zapewnił Mariusz Błaszczak.

Piękny gest Beaty Szydło

Tym, co najbardziej zwróciło uwagę opinii publicznej po tragedii był wpis Beaty Szydło. Premier zareagowała na wydarzenia spod Wrocławia bardzo emocjonalnie. Roztrzęsiona podjęła decyzję o udzieleniu rodzinie zmarłego antyterrorysty wsparcia. - Rodzinę zamordowanego Policjanta otoczymy opieką. Podjęłam decyzję o przyznaniu rent specjalnych dla Jego żony i dzieci. Łączę się z Nimi w bólu - poinformowała Beata Szydło.

ZOBACZ TAKŻE: Strzelanina w słynnej polskiej redakcji! Dzieje się w samym centrum źródło: Twitter
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News