Kiedy rodzice rozstali się, Marysi wcale nie było łatwo. Do tego macocha opowiadała mediom o ich prywatnym życiu ze szczegółami. Ciężko było wybaczyć ojcu, ale… 

Zbigniew Zamachowski kilka lat temu rozwiódł się z Aleksandrą Justą, a potem ponownie wziął ślub. Tym razem z Moniką Richardson. Jak się okazuje, było to ogromne przeżycie dla dzieci Zamachowskiego, o których często opowiadała mediom nowa partnerka ich ojca – Monika. Nie szczędziła także krytykanckich komentarzy w kierunku byłej żony aktora.

Do sądu z macochą

Maria Zamachowska, córka Zbigniewa, w końcu zagroziła Monice, że jeżeli nie skończy opowiadać mediom o ich życiu prywatnym, to spotkają się w sądzie. Jak się później okazało, ostrzeżenie poskutkowało i Monika przestała zwierzać się dziennikarzom z tego, co dzieje się w ich rodzinie.

Zaśpiewali na jednej scenie

Bez wtrącającej się we wszystko żony, Zamachowskiemu udało się jakoś ułożyć relacje z dziećmi. Młodszej córce, Broni udzielał fachowych rad, podczas przygotowań do roli u boku Bogusława Lindy w Powidokach. Starsza, Maria, zaproponowała mu wspólny występ na scenie. Był to piękny gest w stosunku do ojca, z którym przez jakiś czas miała raczej ograniczony kontakt.

fot. instagram.com/monikazamachowska

8 zdumiewających faktów o współczesnych terrorystach

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

...

Zobacz również