Wyzwał policjanta na solo, potem uciekał. Wielka awantura na blokowisku (video)

Wyzwał policjanta na solo, potem uciekał. Wielka awantura na blokowisku (video) Źródło:

Do wielkiej awantury doszło na jednym ze szczecińskich blokowisk. Policjanci interweniowali i doprowadzili mieszkańców do furii. Jeden z nich wyzwał funkcjonariusza na pojedynek, ale uciekł. Wcześniej dwukrotnie użyto paralizatora. 

Policjanci interweniowali i spotkali się z oporem mieszkańców. Część z nich przekonuje, że funkcjonariusze przekroczyli uprawnienia i bez przyczyny użyli paralizatora. Na filmie widać jak mężczyzna w pomarańczowej koszulce szarpie się z policjantem stając rzekomo w obronie kolegi. Po chwili również zostaje potraktowany paralizatorem.

Wściekli mieszkańcy zaczęli krzyczeć i używać słów wulgarnych. Jeden z nich zwyzywał policjanta, a następnie zaprosił go na pojedynek. Jednakże gdy funkcjonariusz zaczął się do niego zbliżać, ten uciekł krzycząc, by ten "cmoknął go w dupę".

W awanturze brało udział wielu mieszkańców. Krzyczeli, że policjanci zachowują się skandalicznie, a na wszystko patrzą dzieci. Z kolei internauta, który deklaruje, że mieszkał na tym osiedlu, twierdzi, iż libacje i patologiczne zachowania na oczach maluchów to norma w okolicy, więc przejęcie rodziców wyjątkowo go dziwi.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News