Olimpijska reprezentantka Brazylii w skokach do wody, Ingrid Oliveira, stała się bohaterką głośnego – dosłownie – skandalu obyczajowego. Urodziwa sportsmenka gospodarzy Igrzysk Olimpijskich została wyrzucona z wioski olimpijskiej za złamanie regulaminu i uprawianie głośnego seksu dzień przed zawodami. 

Oliviera reprezentuje gospodarzy tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w skokach do wody. Wraz ze swoją rodaczką ukończyły rywalizację w synchronicznych skokach do wody na ósmym miejscu.

Powodów złego wyniku doszukuje się teraz w nocy poprzedzającej zawody. Okazuje się bowiem, że Brazylijka zamiast odpoczywać i zbierać siły na następny dzień, całą noc spędziła na uprawianiu głośnego seksu z kajakarzem górskim Pedro Henrique Goncalvesem.

Nocne wyczyny ujawniła opinii publicznej partnerka Oliviery, Giovanna Pedrosa, która rozgoryczona nieprofesjonalnym podejściem do Igrzysk swojej koleżanki musiała pogodzić się z utratą szans na jakikolwiek zadowalający wynik. Koleżanka brazylijskiej skoczek musiała też wysłuchiwać wszystkich odgłosów co jeszcze bardziej ją poirytowało i skłoniło do ujawnienia całej sprawy.

 – Czekałam 4 lata, aby wziąć udział w igrzyskach olimpijskich, a ona przyjechała się tutaj pobawić. Od dziś nie będę już z nią skakała – tłumaczyła w rozmowie z mediami Pedrosa.

Za złamanie regulaminu, Ingrid Oliveira została wyrzucona z wioski olimpijskiej.

ingrid ingrid2 ingrind2

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

...

Zobacz również