Wypadek Szydło w Imielinie. Służby ustaliły głównego sprawcę!

Wypadek Szydło w Imielinie. Służby ustaliły głównego sprawcę!

Wypadek Szydło w śląskim Imielinie to kolejna kolizja z udziałem wicepremier. "Gazeta Wyborcza" dotarła do kulis śledztwa w sprawie zderzenia rządowego pojazdu. Znamy winnego!

Wypadek Szydło na szczęście nie skończył się uszczerbkiem na zdrowiu wicepremier i innych uczestników zdarzenia na drodze. Premier przemieszczała się na Śląsku w kierunku Oświęcimia, do swojej rodzinnej miejscowości.

Stłuczka miała miejsce w czwartek w śląskiej miejscowości Imielin. Tuż po południu kolumna rządowa z Beatą Szydło w jednym z pojazdów musiała się zatrzymać przed przejściem dla pieszych.

Wypadek Szydło - ustalono winnego

Jeden z kierowców rządowej kolumny nie zdążył zahamować. Jego pojazd uderzył w kolejny z pojazdów kolumny, w którym znajdowała się Beata Szydło. Zadział efekt domina - pojazd wicepremier uderzył następnie w pojazd już spoza kolumny, należący do jednego z mieszkańców Imielina. Jak donosi serwis gazeta.pl, policja ustaliła, że winnym zajścia jest tym razem funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa, kierowca pojazdu, który sprowokował serię stłuczek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Policja ukarała funkcjonariusza funkcjonariusza Służby Ochrony Państwa, który spowodował kolizję w Imielinie. Mężczyzna dostał mandat w wysokości 220 zł oraz sześć punktów karnych. To on prowadził ostatni, drugi samochód kolumny - donosi gazeta.pl. W Imielinie jeden z samochodów zatrzymał się przed przejściem na pieszych. Przez pasy chciało przejść dziecko. Kierowca drugiego auta, w którym jechała była premier, zdążył w porę zahamować. Niestety, kierowca ostatniego z pojazdów nie zdołał w porę zrobić tego samego. Beata Szydło została po stłuczce przewieziona dalej innym pojazdem. To kolejny z wypadków z udziałem najważniejszych osób w państwie. Szydło ma już za sobą o wiele poważniejsze zdarzenie - tygodniowy pobyt w szpitalu po zderzeniu jej pojazdu rządowego z Seicento w Oświęcimiu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące kulisy wczorajszego wypadku Szydło! Świadkowie są przerażeni
  2. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
  3. Dlaczego doszło dzisiaj do wypadku Szydło? Szczegóły są skandaliczne
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News