Miała zaledwie 11 lat. Nie przeżyła

Miała zaledwie 11 lat. Nie przeżyła

Wypadek, do którego doszło w okolicach Środy Wielkopolskiej, wstrząsnął polskimi internautami. Wskutek czołowego zderzenia dwóch samochodów do szpitala trafiły trzy osoby. Najmłodsza z nich, 11-lenia dziewczynka niestety nie przeżyła. Jak doszło do tragicznej kolizji? Kto jest za nią odpowiedzialny?

Służby poinformowały o tragicznym wypadku, który miał miejsce w Wolicy Pustej. VW Polo zderzył się czołowo z samochodem BMW, gdy pierwszy z nich wyprzedzał inny pojazd.

Dramatyczny wypadek koło Środy Wielkopolskiej

- W dniu 11.08. o godz. 22.52 zastęp SLRt został zadysponowany na obwodnice Jarocina, gdzie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku poszkodowane zostały 4 osoby, którym ratownicy udzielili KPP. Na miejscu nasze działania wsparły zastępy SLRt i GBA z JRG Jarocin, GAM z OSP Mieszków 3 x ZRM oraz Policja - poinformowali przedstawiciele miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej, publikując także zdjęcia samochodów po zderzeniu.
Chociaż kierowcom nic się nie stało, podobnego szczęścia nie mieli niestety pasażerowie. Trzy osoby - kobieta oraz jej dwie córki trafiły do miejscowego szpitala.

Co dzieje się obecnie z poszkodowanymi?

Wiemy już, że najmłodszej ofierze, 11-letniej dziewczynce niestety nie udało się przeżyć wypadku. Jej siostra oraz matka wciąż walczą o życie w szpitalu. Ich stan jest ciężki. Internauci z całej Polski przekazują więc właśnie wyrazy współczucia oraz wsparcia bliskim zmarłej dziewczynki. Jednocześnie trzymają kciuki za zdrowie pozostałych dwóch kobiet, potępiając szaleńczą jazdę kierowców, którzy, łamiąc przepisy, doprowadzają do podobnych wypadków. Wypadek Fot. Facebook/OSP KSRG Cielcza Wypadek Fot. Facebook/OSP KSRG Cielcza Wypadek Fot. Facebook/OSP KSRG CielczaZOBACZ TAKŻE:
  1. Legendarny Kozakiewicz miał wypadek! Pilnie wymaga operacji
  2. Gwiazdy TVN w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Co na to produkcja?
  3. Nie żyje matka Marcina Mellera. Tarczyński dał popis chamstwa: Można ją olać
  4. Olbrychski wściekły na rodzinę Wodeckiego. Niezrozumiała decyzja po śmierci
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News