Szokująca relacja TVN. Nagle uderzył w nią samochód, wszystko jest nagrane

Szokująca relacja TVN. Nagle uderzył w nią samochód, wszystko jest nagrane Źródło: Screenshot TVN24

Wypadek, który zarejestrowały kamery jeży włosy na głowie. TVN ostrzega przed bezmyślnym postępowaniem na drodze - tyczy się to pieszych, którzy zapatrzeni w telefon powodują śmiertelne zagrożenie dla ruchu. Sami również mogą przypłacić to życiem. Wrocławska policja udostępniła porażające nagranie.

Ten wypadek zostanie zapamiętany na bardzo długo. TVN podzielił się dziś nagraniem, które każdemu da do myślenia. Nastolatka zapatrzona w swój telefon nie zważała na to, co się wokół niej dzieje i tak zamyślona z komórką w ręku weszła na pasy bez oglądania się prosto pod nadjeżdżające auto. Siła uderzenia była spora.

Koszmarny wypadek. TVN pokazał nagranie - by ostrzec "zombie"

17-latka, która przechodziła przez przejście dla pieszych była bardzo zajęta czynnościami wykonywanymi na urządzeniu. Oglądanie filmu, przeglądanie Facebooka, wstawianie posta na Instagram - nie wiadomo co tak pochłonęło uwagę dziewczyny, że nie zauważyła jadącego w jej stronę samochodu. Kierowca nie miał szans uniknąć kolizji.

Mimo, że przechodziła przez przejście dla pieszych, miała obowiązek rozejrzeć się w obie strony, zanim wykonała krok. Na przejściu nie były zamontowane światła, a ruch jaka widać na wideo jest całkiem duży. Kierowca, który ledwo wyhamował przed nastolatką nie uniknął jej potrącenia. Nie zdążyłby zjechać na chodnik lub na drugi pas - inaczej zderzyłby się z dużą siłą z innym autem. Ten wypadek mógł się skończyć tragicznie aż na kilka sposobów.

To cud, że żyje, ale czy winna jest nastolatka czy kierowca?

Gdy widzi się moment potrącenia, przez głowę przechodzi myśl, że zginęła - w chwili uderzenia na szybie pojawiły się pęknięcia. Na szczęście policja i lekarze przekazali do wiadomości publicznej, że skończyło się na złamanej ręce. Dzięki analizie nagrania z wideorejestratora policja mogła podzielić się nagraniem ku przestrodze i ocenić, że to cud, że nastolatka wyszła tylko z takimi obrażeniami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kierowca owszem powinien zachować szczególną ostrożność w pobliżu przejścia dla pieszych, z drugiej strony wtargnięcie nastolatki na jezdnię było nagłe i nie obejrzała się. Kierowca nie miał też dużego pola manewru by ocalić dziewczynę.

- Do sprawy powołany zostanie biegły z zakresu wypadków drogowych, którego opinia będzie kluczowa w kwestii wskazania sprawcy wypadku - tłumaczy starszy sierżant Dariusz Rajski.


  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Biedronka i Lidl mogą się zwijać? Na polski rynek wchodzi gigant, w którym produkty są o wiele, wiele tańsze
  4. Wszyscy patrzyli tylko na jej krocze. Dominika Gwit wrzuciła lżejszy ciuszek i zaczęła tańczyć (FOTO)
  5. Policja wjechała na plan "Kuchennych Rewolucji". Cztery osoby powalone na ziemię i skute kajdanami
  6. Nie żyje Jan Guz, ogromna tragedia. TVN przekazał informacje z ostatniej chwili


Źródło: TVN

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu