Przerażający wypadek wojsk USA w Polsce! Amunicja rozsypana po autostradzie

Przerażający wypadek wojsk USA w Polsce! Amunicja rozsypana po autostradzie

Wypadek na A4! Dolnośląski odcinek autostrady został zablokowany przez wypadek wojsk USA, który mógł mieć przerażające skutki. Na całą drogę rozsypała się amunicja, świadkowie są przerażeni. 

Wypadek na A4 sparaliżował ruch na ogromnym odcinku autostrady. Dolnośląski odcinek na moment zamienił się w poligon wojskowy, a wszystko za sprawą przerażającej sytuacji spowodowanej przez wojskową kolumną USA.

Wypadek na A4

Na autostradę A4 w wyniku kolizji spadł duży kontener z amunicją, który transportowany był w wojskowej ciężarówce poruszającej się w kolumnie na dolnośląskim odcinku autostrady. - W czasie zdarzenia uszkodzony został cywilny samochód - poinformował reporter RMF FM Bartek Paulus. Wypadek na A4 wywołał przerażenie świadków wypadku, którzy mieli okazję zobaczyć ogromne ilości amunicji na środku drogi. Obawiali się, że może dojść do eksplozji. Przez długi czas sytuacja wydawała się stwarzać ogromne zagrożenie. Obecnie na miejscu pracuje policja oraz żandarmeria wojskowa, tworzą się również potężne korki.

Regularne wypadki wojsk amerykańskich w Polsce

Nie jest to pierwszy wypadek amerykańskich wojsk, do którego doszło w naszym kraju. Odkąd amerykanie rozgościli się w bazach na terenie Polski, regularnie pojawiają się informacje o kolejnych wypadkach, stłuczkach oraz rozmaitych incydentach na naszych drogach, w których udział biorą wojskowe pojazdy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dużo osób twierdzi, iż wszystko spowodowane jest polskimi wąskimi drogami, które są poważnym wyzwaniem dla amerykańskich kierowców, którzy przyzwyczajeni są zarówno do szerokich ulic z potężnymi poboczami, jak i masywnych samochodów, które w naszym kraju nie cieszą się aż taką popularnością. Niezależnie jednak od powodu częstego występowania takich zdarzeń jedno jest pewne - Polacy mieszkający niedaleko baz wciąż z niepokojem jeżdżą po okolicznych drogach, bojąc się kolejnych wypadków, które w końcu skończyć się mogą tragicznie. ZOBACZ TAKŻE: 
    1. CHCIAŁ GO ODDAĆ DO SCHRONISKA JAK RZECZ. POWSTRZYMAŁA GO ROZRYWAJĄCA SERCE SYTUACJA
    2. Jakie spodnie wybrać do figury Gruszki? Podkreśl swoje pośladki
    3. Doda będzie wściekła! Upokorzyli ją jak nigdy wcześniej
    4. Skandal! Rydzyk zgarnie pieniądze, które miały iść do ofiar przestępstw
    5. Meghan Markle jest w ciąży! Znamy termin porodu, jakiej płci będzie dziecko?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News