Jeleń wbiegł w motocyklistę. Nagranie z wypadku mrozi krew w żyłach

Jeleń wbiegł w motocyklistę. Nagranie z wypadku mrozi krew w żyłach Źródło: youtube.com/MotoHolota

Wypadek, który miał miejsce w jednym z polskich miast miał tak nietypowy przebieg, że wiele osób nie mogło uwierzyć, iż coś takiego w ogóle miało miejsce. Motocyklista, jadący jedną z głównych ulic został bowiem potrącony przez... jelenia.

Wypadek na drodze to codzienność, zwłaszcza w dużych miastach. Jednakże to, co się wydarzyło we Wrocławiu sprawiło, że wielu osobom trudno było uwierzyć w zaistniałą sytuację.

Motocyklista, jadący środkowym pasem jednej z głównych ulic miasta nie miał szans, by w jakikolwiek sposób zareagować, gdy niespodziewanie, na szosę wybiegł dorosły jeleń, kierując się prosto w niego. Prawdopodobnie nawet nie zauważył, jak zwierzę uderzyło. Motocyklista został praktycznie zdmuchnięty z pojazdu, lądując na ulicy.

Wypadek z udziałem zwierzęcia. Mężczyzna został ranny

Sytuacja wydaje się wręcz nieprawdopodobna. Być może nikt by w nią nie uwierzył w zwykłych okolicznościach, jednak kierowca, jadący samochodem tuż za pechowym motocyklistą na szczęście miał włączoną kamerę samochodową. Dzięki temu całe zdarzenie zostało zarejestrowane.

Widać na nim jak motocyklista wyprzedza samochód i zjeżdżając na środkowy pas zwiększa prędkość. Była to jedna z głównych dróg, teren zabudowany, choć przy trasie znajdowało się wiele krzewów i terenów zielonych. I właśnie zza krzaków nagle wybiegł dorosły jeleń, który uderzył w motocyklistę, a następnie pobiegł dalej, wielkimi susami oddalając się od mężczyzny. Ten spadł z pojazdu i leżał nieprzytomny na drodze.

Inni kierowcy natychmiast zatrzymali się, podbiegając do poszkodowanego. Na szczęście oddychał. Ktoś wezwał karetkę, a ruch został zablokowany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Próbowaliśmy nawiązać kontakt z kierowcą motocykla, był nieprzytomny, ale oddychał. Na szczęście okazało się, że jedna z osób, które również się zatrzymały jest lekarzem, więc wezwaliśmy karetkę i przynieśliśmy apteczkę z samochodu - powiedział jeden ze świadków, cytowany przez portal "popularne.pl".

Poszkodowanego zabrała karetka. Wyglądało to groźnie

Z relacji świadków i autora nagrania wynika, że pogotowie przybyło bardzo szybko. Mężczyzna był przez pewien czas nieprzytomny, jednak już o własnych siłach udało mu się dojść do karetki. Trudno sobie wyobrazić, ale koniec końców skończyło się na siniakach i wielkim szoku. Choć cała sytuacja wyglądała naprawdę bardzo groźnie, na szczęście nie doszło do tragedii.

Zdarzenie to pokazuje, że warto mieć oczy szeroko otwarte, prowadząc pojazdy, nawet w miejscu, gdzie jakby się zdawało nic niespodziewanego nie może się zdarzyć.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  2. Iwona Pavlović ogłosiła radosną nowinę. Dzidziuś już w drodze!
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News