Wypadek w Sydney
twitter.com/Rayane Tamer
Irmina Jach - 21 Maja 2020

W sklepie usłyszały nagle głośny huk i krzyk. 12 kobiet zostało ciężko rannych, porażające sceny za granicą

Wypadek, który miał miejsce w Greenacre na przedmieściach Sydney w Australii zmroził internautów. Policja opublikowała nagrania z wnętrza sklepu z hidżabami, na których zarejestrowano przerażające sceny. 51-letni mężczyzna wjechał samochodem w sklepową witrynę. Kilkanaście kobiet w różnym wieku zostało rannych. Co najmniej dwie doznały poważnych obrażeń.

Wypadek w Greenacre na przedmieściach Sydney w Australii wydarzył się około 15:00 czasu lokalnego (7:00 czasu środkowoeuropejskiego). Rozpędzony SUV marki Mitsubishi, prowadzony przez mężczyznę w białym dresie, który wcześniej "palił gumę" na skrzyżowaniu z impetem wjechał w wystawę sklepu z hidżabami "Hijab House". Nie wiadomo, czy mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu lub narkotyków. To nie pierwszy tak poważny wypadek w tym tygodniu.

Urlop ogromne zmianyRząd za chwilę chce wprowadzić ogromne zmiany w urlopach. Pracownicy na pewno nie będą zadowoleniCzytaj dalej

Wypadek w sklepie z hidżabami

Wypadek został zaobserwowany przez osoby znajdujące się w pobliżu skrzyżowania, przy którym stoi sklep. Wyczyny kierowcy Mitsubishi zarejestrowały także kamery monitoringu. Jednym ze świadków wstrząsającego zdarzenia był właściciel pobliskiej stacji benzynowej, John Makhlouf.

- Widziałem dużo dymu i usłyszałem sygnał dźwiękowy. Jeden samochód został zepchnięty z drogi, a drugi ruszył prosto w sklep, w którym rozbił się, a jego klakson wydawał ciągły dźwięk - powiedział Makhlouf w rozmowie z australijską stacją ABC.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zwierzę oposZnalazł bardzo dziwnie wyglądające zwierzę. Podszedł bliżej i zamarł, gdy zobaczył, z czym ma do czynieniaCzytaj dalej

Australijskie media podają, że w wypadku ucierpiało kilkanaście kobiet w wieku od 18 do 30 lat. Prawdopodobnie dwie z nich doznały poważnych obrażeń. Na nagraniach ze sklepowego monitoringu zarejestrowano porażające sceny - po uderzeniu zakrwawione kobiety leżały na podłodze lokalu. Szacuje się, że mogło być ich nawet dwanaście.

Dzisiaj grzeje:

1. Pękła porażająca bariera, niedawno jeszcze nikt by nie uwierzył. Wyjątkowo smutne dane Ministerstwa Zdrowia

2. Wypłynęły prywatne wiadomości Latkowskiego i Szyca. Mnóstwo ostrych zdań i oskarżeń

Mężczyzna, który spowodował wypadek, został przewieziony do szpitala, gdzie poddano go badaniom krwi i moczu. Nie został jeszcze przesłuchany, nieznana jest więc przyczyna zdarzenia. Policja wstępnie wyklucza związek wypadku z działaniami terrorystycznymi. 51-latek jest osobą znaną policji. W przeszłości dopuszczał się wykroczeń drogowych. Za swoje czyny odpowie po przesłuchaniu i skierowaniu sprawy do sądu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski tłumaczy się z afery z maseczkami. "Już zapomnieliśmy, jaka była sytuacja"
  2. Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)
  3. Nagranie z ukrytej kamery ujawniło prawdę. Policjantki zatrzymały go za brak maseczki, skandaliczne, czego się dopuściły
  4. Porażające odkrycie w Auschwitz. W kominie znaleźli ukryty schowek, zawartość wywołuje ciarki na plecach
  5. Chłopiec błąkał się w środku nocy. Gdy zapytali go o rodziców, porażająca prawda wyszła na jaw
  6. Prawie nikt nie potrafi rozpoznać, pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko. Mylą się niemal wszyscy

[view-gallery id=409636

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News