Pijana i pod wpływem narkotyków siadła za kierownicę. Zabiła 2-letniego synka

Pijana i pod wpływem narkotyków siadła za kierownicę. Zabiła 2-letniego synka Źródło: Flickr/Lukas Plewnia

Wypadek w kujawsko-pomorskim przeraził mieszkańców całego województwa. Matka razem z dziećmi podróżowała pod wpływem alkoholu i narkotyków. Nieodpowiedzialny czyn sprawił, że zabiła swoje 2-letnie dziecko.

Wypadek, który miał miejsce w Steklinkach w godzinach późnowieczornych, zakończył się śmiercią 2-latka, a także poważnymi obrażeniami zarówno kierującej pojazdem kobiety, jak i jej drugiego dziecka. Kobieta prowadziła auto pod wpływem licznych środków odurzających - okazało się, że była nie tylko nie pijana, ale także pod wpływem narkotyków. Policjanci dawno nie mieli tak dramatycznej kontroli drogowej w swojej karierze.

Wypadek w woj. kujawsko-pomorskim zakończył się tragedią. Nie żyje 2-latek

Policja próbowała zatrzymać kobietę, która pomimo sygnałów, jakie otrzymywała od funkcjonariuszy, nie zatrzymała się do kontroli policyjnej drogówki. 25-latka zamiast się zatrzymać postanowiła dodać gazu. Jechała zygzakiem, a na końcu drogi nagle jej auto z impetem wypadło z drogi. Następnie zaczęło dachować. W trakcie dramatycznej kolizji najbardziej ucierpiał syn 25-latki, który zmarł na miejscu. Chłopiec miał zaledwie 2-latka.

Kobieta pod wpływem alkoholu wiozła także 3-latka, swojego drugiego syna. Jemu udało się przeżyć. W ciężkim stanie razem ze swoją matką został przewieziony do szpitala. Medyków zawiadomili funkcjonariusze, którzy widząc dachujące auto niezwłocznie przystąpili do akcji ratunkowych.

 - Policjanci od razu przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanym. Jeszcze przed przyjazdem karetki wyciągali z samochodu dzieci - wyznała w rozmowie z Radiem ZET podinsp. Dąbrowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak informują funkcjonariusze, w tym drugie dziecko przebywa w szpitalu, a personel szpitala walczy o poprawę jego stanu.

 - Drugie dziecko znajduje się w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Nie mam wiedzy, czy przechodzi operację - wyznał w rozmowie z "Radiem ZET" podinsp. Chlebicz.

Prokuratura już niedługo przystąpi do śledztwa, które może zakończyć się nawet odebraniem praw rodzicielskich matce nad 3-latkiem. Grozi jej także kara wieloletniego pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy
  4. Gwiazdor grający Paździocha w "Kiepskich" ma dzieci, o których media milczą. Niemałe zaskoczenie
  5. Nie żyje 50 dzieci, tragedia za granicą. Zjadły popularny owoc
  6. Wodzianka Wojewódzkiego wiedziała, że wywoła skandal, ale musiała przerwać milczenie. Bita i upokarzana w domu, 4 razy przeszła próbę samobójczą

Źródło: Planeta

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu