Kilkadziesiąt osób jest rannych, póki co jedna osoba nie żyje. Tragedia w metrze

Kilkadziesiąt osób jest rannych, póki co jedna osoba nie żyje. Tragedia w metrze Źródło: twitter Cruz Roja CDMX

Wypadek w metrze wstrząsnął miastem. Doszło do tragicznych wydarzeń, na których skutek śmierć poniosła jedna osoba. Bilans ofiar w każdej chwili może ulec jednak zmianie.

Wypadek wstrząsnął całym miastem. Tragedia w metrze sprawiła, że jedna osoba zginęła na miejscu zdarzenia. Niestety, bilans ofiar wciąż może ulec zmianie. Wiele osób, które podróżowały metrem, obecnie przebywa w szpitalu, a ich stan jest ciężki. 

Wypadek w metrze. Kilkadziesiąt rannych, jedna ofiara śmiertelna

W mieście Meksyk we wtorek parę minut przed północą doszło do tragicznego wypadku. W stolicy Meksyku zderzyły się ze sobą dwa wagony na pierwszej linii metra. Zdarzenie miało miejsce na stacji Tacubaya w zachodniej części stolicy, gdzie jeden z pociągów wjechał w drugi, taranując go w całości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Podczas wypadku zginęła jedna osoba. Wypadek spowodował, że 41 osób odniosło obrażenia. Na miejscu zdarzenia śmierć poniósł mężczyzna, jednak lokalne media nie przekazują, co dokładnie spowodowało jego śmierć, ani w którym pociągu się znajdował podczas groźnego wypadku. Osoby poszkodowane natychmiast zostały rozwiezione do szpitali w całym Meksyku. Wśród ofiar znajduje się dwoje maszynistów, którzy prowadzili pociągi metra. 

Co spowodowało groźny wypadek?

Na razie nie udało się ustalić, jakie wydarzenia mogły doprowadzić do zderzenia się metra. Maszyniści ze względu na swój stan zdrowia nie są w stanie złożyć zeznań. Funkcjonariusze będą starali się dowiedzieć, dlaczego doszło do wypadku w metrze

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, znany muzyk zmarł w wyniku zarażenia koronawirusem

2. Królowe Życia: Edzia wybrała już imię dla dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

- Przeprowadzimy wszystkie niezbędne analizy i dochodzenie. Ale w tej chwili najważniejsza jest opieka nad rannymi. Wszyscy są pod opieką specjalistów - przekazała Claudia Sheinbaum, burmistrz miasta Meksyk. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister Zdrowia ostrzega. Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa wkrótce drastycznie wzrośnie
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Była partnerka Kamila Durczoka przerwała milczenie. Porażające wyznanie, dramat za zamkniętymi drzwiami
  4. Lekarze alarmują, pierwsze objawy groźnego nowotworu można łatwo pomylić z niegroźną chorobą. Wzdęcia są jednymi z nich
  5. Schronisko zorganizowało przyjęcie urodzinowe dla śmiertelnie chorego kota. Początek imprezy okazał się druzgoczący
  6. Źle się dzieje, półki pustoszeją na naszych oczach. Wszyscy ruszyli do Lidla, Biedronki i najbliższych sklepów

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News