Kolejny wypadek autobusu w Warszawie. Na miejscu działają służby, zdjęcia z miejsca budzą grozę

Kolejny wypadek autobusu w Warszawie. Na miejscu działają służby, zdjęcia z miejsca budzą grozę Źródło: pikio

Kolejny wypadek autobusu miejskiego w Warszawie. Mieszkańcy są zdruzgotani, ktoś znów mógł stracić życie. Na miejscu są już służby - policja, straż pożarna i ratownicy medyczni. Jedna osoba musiała zostać zabrana do szpitala, jest też wstępnie znana przyczyna wypadku.

Wypadek miał miejsce ok. godziny 10:30 - o 10:35 dyspozytorzy otrzymali zgłoszenie o incydencie na Bielanach. Przy ul. Klaudyny autobus miejski przewoźnika Arriva uderzył w samochody.

Wypadek przy ul. Klaudyny w Warszawie. Autobus miejski uderzył w samochody

Pasażerowie linii 181 przeżyli chwilę grozy. W pewnym momencie pojazd wypadł z drogi, a następnie uderzył w trzy zaparkowane samochody i latarnię. Klosz, który z niej spadł uszkodził kolejny pojazd. Wstępne ustalenia mediów, m.in. portalu Warszawa w pigułce, wskazuje na to, że kierowca zasnął za kierownicą. To już kolejny wypadek z winy kierowcy przewoźnika Arriva.

- Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 10:35. Doszło do zderzenia autobusu linii 181 z czterema pojazdami. Dwa ople i dwie hondy. Pasażerka autobusu została przewieziona do szpitala, Kierowca autobusu był trzeźwy. Na miejscu trwają dalsze czynności - potwierdziła sier. sztab. Anna Wójcik z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z portalem Fakt24.

Kierowca autobusu miał zasnąć za kierownicą, skarżył się na zmęczenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wstawanie rano jest męczące. Byłem bardzo zmęczony, zasnąłem za kierownicą i wjechałem w auta - powiedział kierowca linii 181 reporterowi z portalu Warszawa w pigułce. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu wypadku przebadali kierującego autobus alkomatem. Był trzeźwy, teraz będzie musiał zostać przesłuchany. Joanna Parzniewska, rzecznik firmy Arriva, wyjaśniła portalowi Fakt24, że autobus należał do ich firmy i zajmują się aktualnie wyjaśnianiem przyczyn incydentu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nieoficjalne doniesienia TVP z Warszawy zwalają z nóg. Mieszkańcy drżą z obaw, ujawnili niepokojące kulisy
2.Wstrząsające wiadomości obiegły media. 2-latka śmiertelnie potrącona przez ojca

Na miejscu zdarzenia policjanci oceniają straty. Zaparkowane samochody mają porysowane boki od strony kierowcy, czyli od strony ulicy. Są widoczne rysy i wgniecenia. To cud, że nikt nie znajdował się przy zaparkowanych pojazdach, ryzykowałby życie. Autobus Arrivy ma uszkodzoną prawą część zderzaka, a także stłuczoną prawą część przedniej szyby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  2. Znany dziennikarz sportowy znalazł nową pracę. Z poprzedniej wyleciał po oskarżeniach o molestowanie
  3. Dominika Gwit wyznała, co się z nią działo po utracie wagi. Smutne, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. Celowo opóźnił cesarskie cięcie z absurdalnego powodu. Dziecko będzie kaleką na całe życie
  5. Myślał, że włamuje się do pustego domu. W środku czaił pies, nikt nie mógł przewidzieć reakcji zwierzaka
  6. Céline Dion pokazała się bez makijażu. Brak słów, ciężko uwierzyć, jak naprawdę wygląda artystka

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News