Wypadek amerykańskich wojsk w polskim mieście. Porażające zdjęcia, zagrożenie wybuchem

Wypadek amerykańskich wojsk w polskim mieście. Porażające zdjęcia, zagrożenie wybuchem Źródło: pikio.pl

Wypadek koło Bydgoszczy. Przewróciła się cysterna wojsk amerykańskich, która przewoziła paliwo. Na miejscu pracuje grupa chemiczna, straż pożarna i policja.

Wypadek na drodze krajowej numer 10 w Lisim Ogonie koło Bydgoszczy. Dyżurni Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu i Oddziału GDDKiA w Bydgoszczy przekazali, że przewróciła się cysterna wojsk amerykańskich z paliwem lotniczym. Doszło do wycieku paliwa. 

Wypadek cysterny. Na miejscu pracuje grupa chemiczna 

- Na miejscu jest grupa chemiczna PSP. Ustalamy, jakie paliwo było przewożone w cysternie. Według międzynarodowych oznaczeń na cysternie, jest to paliwo lotnicze. Konieczne będzie postawienie cysterny na kołach. Jeszcze nie wiadomo, czy trzeba będzie przepompowywać paliwo - przekazał dyżurny KW PSP Mariusz Kwiatkowski.

Obecnie odcinek drogi krajowej numer 10., na którym doszło do wypadku, jest nieprzejezdny. Funkcjonariusze policji kierują wszystkich kierowców na objazdy. Podczas wypadku nikt nie został ranny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wypadek koło Bydgoszczy. Zdjęcia z miejsca zdarzenia porażają

- Wypadek w trakcie przejazdu amerykańskiej kolumny wojskowej w Lisim Ogonie. Cysterna do przewozu paliwa lotniczego wypadła z drogi do rowu. Na miejscu akcji działają strażacy z JRG 2 (Fordońscy strażacy), JRG 3 Bydgoszcz i JRG 4 Bydgoszcz oraz OSP Łochowo. Z cysterny wycieka paliwo. Strażacy pokryli okolicę cysterny pianą gaśniczą, by uchronić miejsce przed pożarem i wybuchem. W akcji udział bierze Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego, która zabezpiecza wyciek. Ruch na DK10 w miejscu wypadku jest zablokowany. Policja kieruje kierowców na objazdy - opisano zdarzenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja jest bardzo zła, zmarło 6 osób, ofiar może być więcej. RCB właśnie przekazało wiadomość
2. Od uderzenia dzielą nas godziny. Wprowadzono pomarańczowy alert

3. Małgorzata Rozenek-Majdan została perfidnie oszukana. Teraz ostrzega wszystkich, aby nie dali się nabrać na "cudowny produkt", który może być niebezpieczny dla zdrowia

Na facebookowym profilu Bydgoszcz 998 pojawiło się wiele zdjęć, na których widać, jak wyglądało miejsce, gdzie doszło do wypadku. Funkcjonariusze straży pożarnej zdążyli już pokryć okolice cysterny gaśniczej pianą. Jest to obowiązkowa czynność, którą należy wykonać, by nie doszło do pożaru i wybuchu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spełniła się wizja Krzysztofa Jackowskiego? Jasnowidz potwierdził, dokładnie przewidział tragiczne zdarzenia
  2. Piotr Żyła odniósł się do wiadomości o swoim romansie. Zadrwił z Justyny Żyły i mediów, ale wszyscy mówią o jednym (FOTO)
  3. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
  4. Był na grzybach, kiedy poczuł okropny odór. Natrafił na "palce diabła", zdjęcia błyskawicznie obiegły sieć
  5. Zdjęcie wszystko ujawniło, nie ma wątpliwości. Nikt nie wiedział o tajemnicy Szymona Majewskiego
  6. Widzowie oglądali program "Sędzia Anna Maria Wesołowska", ale nic nie podejrzewali. Właśnie ujawniono zatrważającą prawdę
  7. Niemcy popełniają jeden błąd przez co liczba infekcji rośnie. Niestety, to samo robią Polacy
  8. Dziennikarz zapytał przepiękną żonę Stocha, co mąż robi w kuchni w ich pałacu góralskim. Odpowiedź kobiety rozkłada na łopatki
  9. Kobieta rodziła córkę 40 godzin. Po wszystkim lekarz spojrzał na krocze matki i zamarł

Źródło: Polsat News

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News