Wyniki Lotto to coś, na co za każdym razem czekają miliony Polaków. Któż z nas nie chciałby usłyszeń wygranych cyfr, które jeszcze niedawno zaznaczył na swoim kuponie i odebrać ogromnej sumy pieniędzy. Tymczasem okazuje się, że znienawidzony, lecz legendarny gwiazdor Polsatu postanowił wyjawić prawdę o loterii. 

Wyniki Lotto budzą za każdym razem ogromne emocje, którym poddaje się cały kraj. Loteria funkcjonuje w naszym kraju już od 1957 roku i cieszy się gigantyczną popularnością. Codziennie biorą w niej udział tysiące Polaków, a każdy oczywiście liczy na natychmiastową odmianę swojego życia.

Teraz jeden z najbardziej znienawidzonych gwiazdorów Polsatu postanowił publicznie wypowiedzieć się o loterii i współczesnym show-biznesie, a jego słowa z pewnością zdziwią wszystkich widzów. Mężczyzna dał się ponieść emocjom i powiedział nieco za dużo.

Gwiazdor Polsatu szczerze o show-biznesie

Ryszard Rembiszewski znany jest wszystkim Polakom jako „Pan Lotto”. Przez długie lata prowadził losowania Totalizatora Sportowego. Podawane przez niego wyniki Lotto wprawiały we wściekłość miliony Polaków, którym po raz kolejny nie udało się wygrać, co potęgowało nienawiść do samego prowadzącego, lecz w ostatnich latach mężczyzna zniknął z mediów. W jednym z wywiadów jednak wpadł w szał i ostro skomentował dzisiejsze oblicze show-biznesu.

– Dziś nie liczy się doświadczenie, profesjonalizm, każdy z miejsca staje się artystą. […] Nie szanuje się ludzi mających odpowiedni warsztat, wiedzę i klasę, a w prawie wszystkich stacjach telewizyjnych panuje moda na młode osoby – tłumaczył zbulwersowany prezenter.

Postanowił również skomentować umiejętności współczesnych, młodych gwiazd telewizyjnych.

– Niestety coraz rzadziej zwracamy uwagę nie tylko na to, co mówimy, ale również jak mówimy. Kultura słowa idzie w zapomnienie […] Ja uczyłem się od starszych dziennikarzy, metodą prób i błędów człowiek nabierał szacunku do swojej pracy oraz odpowiedniego doświadczenia, co procentowało na przyszłość. Teraz młodzi ludzie są zbyt pewni siebie, a niestety mają braki warsztatowe.

Rembiszewski w rozmowie zgodził się wrócić również do dawnych czasów, kiedy był twarzą Lotto znaną w całym kraju.

– Udział w tym programie był przede wszystkim pracą zespołową, liczyło się wzajemne zaufanie. Byliśmy zgraną, świetnie rozumiejącą się ekipą. Prowadząc ten program byłem wyważony, odpowiednio budowałem emocje, konstruowałem emocje i co bardzo ważne – jako prezenter tego programu stałem się dla graczy osobą wiarygodną i budzącą zaufanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka Kaczyńskiej pokazała, jak żyje. Internauci zachwyceni!

Ostatnie wyniki Lotto

Skoro mowa jest o „Panu Lotto” to nietaktem wręcz byłoby pominięcie najnowszych wyników losowania Lotto nr 6175 z 6.11.18 r. W głównej grze szczęśliwe numerki to: 1, 12, 13, 15, 17, 27. Główną wygraną trafiła jedna osoba, a nagroda wynosi 7 643 216,10 zł.

Jeśli chodzi o losowanie Lotto Plus: 21, 24, 38, 39, 40 oraz 49.

Super szansa: 6, 9, 4, 2, 3, 1, 7.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazdor TVN przyłapany na mieście. Nie wygląda już jak kiedyś
  2. Najbliższa przyjaciółka Zbigniewa Wodeckiego w końcu to zrobiła! Żona będzie wściekła?
  3. Gwiazdor Barw Szczęścia przeżył prywatny dramat. Z trudem o tym opowiada
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. DELFIN PODPŁYNĄŁ DO NURKA, BŁAGAŁ O POMOC. SZOKUJĄCY FINAŁ

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!