Córka ważnego unijnego oficjela została brutalnie zgwałcona i zamordowana w Niemczech. 19-latka studiowała medycynę i była wolontariuszką w obozie dla uchodźców. Sprawcą zbrodni jest afgański imigrant. Do tej pory morderstwo była owiane tajemnicą, mimo iż miało miejsce 16 października. 

Maria Ladenburger była córką ważnego unijnego oficjela. dlatego informacja o jej śmierci powoli obiega Europę, choć do zabójstwa doszło 16 października. 19-latka została brutalnie zgwałcona, a jej ciało odnaleziono w rzece Dreisam w Fryburgu.

Do tej pory nie znaliśmy szczegółów tego szokującego incydentu, ale informacje wyszły na jaw w związku z aresztowaniem afgańskiego nastolatka, który przyznał się do morderstwa.

Nastolatek przyjechał do Niemiec rok temu jako samotny nieletni, dlatego został umieszczony w lokalnej rodzinie, która zdecydowała się go przyjąć. Policja nie podała jego danych osobowych. Maria pomagała jako wolontariuszka w ośrodku dla uchodźców, ale nie wiadomo czy to tam poznała mordercę. Póki co, nie wiadomo czy widzieli się kiedykolwiek wcześniej. Afgańczyk dopadł ją, gdy wracała nocą z imprezy rowerem.

Uroczystości pogrzebowe Marii miały miejsce w Brukseli w październiku. Dopiero teraz wyszedł na jaw wątek imigrancki i szczegóły brutalnej zbrodni.

gwalt-maria

Zobacz również

źródło: Breitbart, The Sun

Zobacz również