To wiadomość z ostatniej chwili. Do sieci wyciekła właśnie poufna lista należąca do samego George’a Sorosa. Znany na świecie filantrop i przeciwnik wielu prawicowych rządów zapisał na niej nazwiska wszystkich sprzymierzonych ze sobą polityków. Wśród nich widnieje 6 nazwisk Polaków.

Lista zawiera 226 nazwisk europejskich polityków, którzy podpisani są przez Sorosa jako „pewni sojusznicy”. Uwagę Polaków zwraca jednak dokładnie 6 nazwisk.

Te należą do polskich eurodeputowanych. Mowa o takich osobach jak: Lidia Geringer de Oedenberg z SLD, Danuta Jazłowiecka, Róża Thun i Agnieszka Kozłowska-Rajewicz związane z PO, a także Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Andrzej Grzyb z PSL.

Przy tym ostatnim dopisano, że „można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest użytecznym przekaźnikiem w swojej frakcji politycznej”.

Prawica w szoku

Ujawnienie tej listy przez hakerów, którzy weszli w jej posiadanie z prywatnych serwerów Sorosa, wywołało szok wśród polskich prawicowców. Choć znane były interesy i kontakty żydowsko-wegierskiego miliardera, nikt nie spodziewał się, że filantrop sięga tak daleko w polską politykę. Z całą pewnością lista wywoła aferę polityczną nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

źródło: wrealu24.pl

Jeśli nie żyłeś w PRL-u, na pewno nie pamiętasz, CO TO...


Oto szwajcarski pałac najbogatszego Polaka! Za ile go sprzedają? NIEWIARYGODNE!

...

Zobacz również