Co jakiś czas na Frondzie pojawia się informacja, że Rosja ćwiczy atak nuklearny na Warszawę, a znany ekspert jest przekonany, iż wkrótce Putin wystrzeli w kierunku stolicy Polski bombę atomową. Póki co, mam wrażenie, że jeden z takich pocisków trafił w redakcję Fronda.pl, gdyż dziennikarze tego nawiedzonego portalu bredzą coraz bardziej.

Generalnie chodzi o to, że dziennikarz Foreign Policy napisał, iż konflikt na Ukrainie jest coraz bardziej zaogniony i MOŻE zakończyć się punktowymi atakami nuklearnymi. Jako, iż Fronda jest kopalnią beki postanowiono wpisać taki tytuł: Putin zaatakuje Warszawę bronią jądrową. Osobiście strzelałem, że to kolejny artykuł bazujący na wypowiedziach Żyrinowskiego, z którego bekę ciśnie niemal cała Rosja.

Kiedy takie newsy publikuje Fakt, wiadomo, chodzi o wyświetlenia i klopsik. Ludzie, choć nie dowierzają, wejdą sprawdzić. Kliknięcie jest, kaska jest i styka. Jednakże, jeśli chodzi o Frondę, to obserwując od dłuższego czasu ten portal mam wrażenie, że ludzie go tworzący naprawdę są nawiedzeni. Nie wiem kim trzeba być, by poważnie traktować zagrożenie zniszczenia Warszawy bombą jądrową, a przy okazji zakładać, że Rosja nas anektuje. Co za półmózg zniszczyłby i skaził na lata centrum zajmowanego przez siebie kraju? :(

Dzisiaj, to by było na tyle. Dłuższe przebywanie na Frondzie zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu, więc przed każdym wejściem na ten portal skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Mój fanpage: LINK

Zobacz również

Naczelny poganiacz kmiotów z polskiej sceny politycznej, biesiadnik i artysta