Potężny wybuch na stacji benzynowej. Wielu rannych, słup ognia nad miastem

Potężny wybuch na stacji benzynowej. Wielu rannych, słup ognia nad miastem Źródło: Pikio.pl

Wybuch na stacji benzynowej wstrząsnął całym miastem, nad miejscowością pojawił się słup ognia. Media przekazały tragiczne informacje, w wyniku potężnej eksplozji rannych zostało co najmniej 13 osób. Na miejscu zjawiło się 11 zastępów straży pożarnej, mieszkańcy byli przerażeni.

Wybuch zmiótł z powierzchni ziemi stację benzynową, potężna eksplozja wstrząsnęła całym miastem, a mieszkańcy zobaczyli na niebie słup ognia. Na miejscu zdarzenia zjawiło się 11 zastępów straży pożarnej, poinformowano o 13 rannych osobach.

Wybuch na stacji benzynowej w Rosji - co najmniej 13 osób zostało rannych

Do potężnej eksplozji doszło na stancji paliw w rosyjskim mieście Wołgograd, wybuch wstrząsnął całą miejscowością. Mieszkańcy zobaczyli przerażający słup ognia na niebie. W wyniku zdarzenia rannych zostało co najmniej 13 osób, wśród nich są strażacy, którzy zostali wezwani do gaszenia pożaru na stacji benzynowej. jak przekazały media, jedna z poszkodowanych osób ma znajdować się w stanie krytycznym. Nie podano informacji o ofiarach śmiertelnych.

Na razie nie podano oficjalnych przyczyn wybuchu, jednak jak poinformowały media, prawdopodobnie na stacji doszło do pożaru w rejonie zbiorników z paliwem. Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych Rosji przekazało, że na miejsce tragedii wezwano 60 strażaków w 11 zastępach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wybuch nastąpił prawdopodobnie w wyniku pożaru w okolicy zbiorników z benzyną

Słup ognia nad miejscem wybuchu wywołał grozę wśród mieszkańców miasta. W sieci pojawiło się wiele zdjęć i nagrań z miejsca katastrofy, a także od kierowców, którzy znajdowali się w pobliży stacji. Na filmach widać gęstą chmurę czarnego dymu, która unosi się nad miastem, a także wstrząsający moment wybuchu, który spowodował gwałtowny wyrzut płomieni w powietrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas

2. Miasta wojewódzkie mogą zostać objęte dodatkowymi obostrzeniami? Wiceminister wyjaśnia

Jak wskazują internauci, to kolejna potężna eksplozja w ostatnim czasie na świecie. Kilka dni temu doszło do tragicznej eksplozji w Bejrucie, w wyniku której śmierć poniosło ponad 150 osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające nagranie ze wschodniej Polski, na miejscu jest straż. Ludzie zaczęli uciekać w popłochu
  2. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
  3. Dramatyczna sytuacja zakonnic z Piszkowic. 26 osób zagrożonych, w tym 7 dzieci
  4. Gigantyczne problemy jednego z banków w Polsce. Jego klienci stracą wszystkie pieniądze?
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" bardzo się boi. Może mieć poważne problemy finansowe

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News