Szydło i PiS publicznie przyłapani na ustawce. Działacze partii udawali "zadowolonych obywateli"

Szydło i PiS publicznie przyłapani na ustawce. Działacze partii udawali "zadowolonych obywateli" Źródło: twitter.com/pisorgpl

Wybory zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. Prawdopodobnie już w połowie października Polacy wybiorą nowy skład rządu. Teraz wielu polityków angażuje się w spotkania i akcje społeczne, by równocześnie przedstawiać szczegóły programów wyborczych. Jednak niektóre takie spotkania to zwykłe ustawki.

Wybory będą ważne nie tylko dla pomniejszych partii, ale też dla PiS-u. Od głosów Polaków jesienią zależy pozycja prawicy w Sejmie i to, ilu posłów uda im się wprowadzić na Wiejską. Podobnie jak 4 lata temu posłowie spotykają się z wyborcami w różnych miastach. Ostatnio prawica została przyłapana na ustawce.

Wybory są teraz priorytetem dla PiS-u

Beata Szydło zdecydowała się pojechać do Węgrowa, w to samo miejsce, gdzie niedawno spotkał się z wyborcami Bartosz Arłukowicz. Postanowiła zatrzeć złe wrażenie po swoim koledze z opozycji, gdzie rzekomo obraził on jednego z wyborców - "obrażony" w ogóle tak się nie poczuł, a całe zdarzenie miało charakter humorystyczny. Spontaniczny przyjazd byłej premier skomentował nawet Tomasz Lis na Twitterze.

- Ludność spontanicznie przyniosła dary na spontaniczne spotkanie ze spontaniczną panią Szydło - napisał z nieukrywaną ironią dziennikarz TVN.

Po zdjęciu, które opublikował PiS na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, internauci postanowili przyjrzeć się mieszkańcom, którzy z darami lasu tłocznie otoczyli Beatę Szydło. Nic się przed nimi nie ukryje - mieszkańcy Węgrowa to tak naprawdę działacze PiS.

Prawica została przyłapana na nieudanej ustawce - wizyta Szydło stała się pośmiewiskiem

 - Postanowiłem w wolnej chwili poszperać w internecie. Oto mamy mieszkańców wręczających podarunki premier Beacie Szydło. Uderzające podobieństwo do kandydatów z list PiS. Ja mam słaby wzrok - oceńcie sami - napisał jeden z internautów. Na końcu tekstu znajduje się grafika, którą umieścił przy swoim wpisie.

Inny z nich dopatrzył się tego, kim jest inna z "mieszkanek" Wegrowa. Zdjęcie również znajduje się poniżej. Blondynka podająca dorodne borówki to działaczka PiS, Monika Kamińska, która potem zasiadła w Zarządzie Dróg Powiatowych. Prężnie działa w imię PiS-u i jeździ na konwencje fotografując się z Jarosławem Kaczyńskim, byłą Premier czy też aktualnym premierem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei mężczyzna obok pań to Artur Salach, Skarbnik Komitetu Terenowego Prawa i Sprawiedliwości w Węgrowie. Kolejna "mieszkanka" to Zofia Paczóska, przewodnicząca Rady Miejskiej z ramienia PiS. Nie ma więc tutaj mowy o przypadku, że to tylko zwykli mieszkańcy, którzy na wieść o przyjeździe Szydło przyszli spontanicznie ją przywitać. - PiS nie spodziewał się tego, że internauci tak szybko rozpracują to, co zrobili.

Fot. twitter.com/bart__g

Fot. twitter.com/olejnik_lukasz1

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tak szybko Polki jeszcze nie chudły. Dieta chlebowa przynosi piorunujące efekty i jest pyszna
  4. Nagle w łożu małżeństwa z 50-letnim stażem zaczęły dziać się niestworzone rzeczy. Nigdy czegoś śmieszniejszego nie czytałeś
  5. Jak Szelągowskiej udało się przejść tak spektakularną metamorfozę? Nie do poznania, jak dwie różne kobiety
  6. Doniesienia zagranicznych mediów o Agacie Dudzie rozkładają na łopatki. To trzeba zobaczyć na własne oczy, bo nie uwierzycie

Źródło: Na Temat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News