Wszystkich Świętych cmentarze
Pixabay goszka
Joanna Szwalikowska - 16 Października 2020

Czy cmentarze powinny zostać zamknięte na Wszystkich Świętych?

Czy uważacie, że na czas obchodów Wszystkich Świętych cmentarze powinny zostać zamknięte? Czy waszym zdaniem podjęcie takiej decyzji przez rząd byłoby słusznym krokiem?

Czy cmentarze na Wszystkich Świętych zostaną zamknięte? Takie pytanie zadaje sobie mnóstwo Polaków na dwa tygodnie przed obchodami Święta Zmarłych z towarzyszącą nam pandemią koronawirusa. Jakie jednak jest wasze zdanie na ten temat? Czy cmentarze powinny zostać zamknięte?

MSZ ostrzega, trzeci poziom zagrożenia. Wielu Polaków mocno ucierpi, nie było wyjściaMSZ ostrzega, trzeci poziom zagrożenia. Wielu Polaków mocno ucierpi, nie było wyjściaCzytaj dalej

Wszystkich Świętych jest dniem, w którym na cmentarzach zbiera się mnóstwo ludzi pragnących zapalić lampkę i powspominać bliskie nam zmarłe osoby. Panująca na całym świecie pandemia sprawia jednak, że ten dzień może okazać się dla nas groźnym. W zatłoczonych miejscach bowiem znacznie wzrasta ryzyko zakażenia koronawirusem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Rząd zaleca, aby Polacy w tym dniu pozostali w swoich domach i zrezygnowali z wizyty na zatłoczonych cmentarzach. Sugeruje również, że można się tam pojawić na kilka dni wcześniej, tak, by mieć możliwość uniknięcia tłumów. Szczególnie proszeni o to są seniorzy, którzy należą do najbardziej zagrożonej grupy ryzyka.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje aktorka serialu uwielbianego przez Polaków. Mąż przekazał druzgocące informacje

2. NFZ wydał komunikat do Polaków. Nakaz ograniczenia świadczeń medycznych

3. Nagle przywrócono kwarantannę dla Polaków. Nikt się nie spodziewał przykrych wiadomości

Jakie jest wasze zdanie w tej kwestii? Uważacie, że cmentarze powinny zostać zamknięte na czas Wszystkich Świętych? Może uważacie, że jest to już zbyt dużą ingerencją w życie obywateli? Co sądzicie na ten temat?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najlepsze na świecie ciasto bez pieczenia. Podajemy przepis na uwielbiany galaretkowiec
  2. Piotr Żyła skomentował obostrzenia w związku z pandemią. Jego reakcja absolutnie nas rozbroiła (FOTO)
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. 12-letnie dziecko dokonało niesamowite odkrycia. Naukowcy są zachwyceni
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło:.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News