Rząd Prawa i Sprawiedliwości za wszelką cenę chciał to ukryć. Wszyscy zapłacą krocie, a miało nie być żadnych podwyżek. Ujawniamy nieznane dotąd fakty.

Rządzący przekonywali, że w nowym roku nie będzie mowy o podwyżkach cen wody. Prawda jest jednak nieco inna. Styczeń przyniósł nowe Prawo wodne. Dotychczas rząd obiecywał, że nowe przepisy nie spowodują wzrostu cen. Na dodatek nikt nie uniknie podwyżek, które zapowiadane są na 2019 rok.

ZOBACZ TAKŻE: Unia Europejska ugięła się przed Polską. Zatwierdziła jej plany

Wszyscy zapłacą krocie

Nowe przepisy miały nie powodować wzrostu cen, a mimo to, mieszkańcy Poznania już wiedzą, że za odprowadzanie deszczówki zapłacą więcej niż dotychczas. Inne samorządy już zapowiedziały, że pójdą w ślady Wielkopolski.

ZOBACZ TAKŻE: Szykujcie się na gwałtowny wzrost cen produktów. Każdy z nas ma je w lodówce

Zmiany te są ponoć wymogiem prawa unijnego. Gdyby do zmian nie doszło, Komisja Europejska prawdopodobnie nałożyłaby karę na Polskę, co skutkowałoby utratą 3,5 mld funduszy, które otrzymujemy od unii.

Właściciel domu jednorodzinnego z podjazdem o powierzchni 20 m kw. i dachem 50 m kw., który do tej pory płacił rocznie ok. 40 zł, teraz zapłaci ponad 110 zł – wyliczają specjaliści

źródło: finanse.wp.pl

Z TAKĄ obstawą przy bankomacie nikt cię nie ruszy!


Niewiarygodne bogactwo, w jakim żyje Kim Dzong Un [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również