Wszyscy patrzyli tylko na nią. Gwiazda zapomniała bielizny

Wszyscy patrzyli tylko na nią. Gwiazda zapomniała bielizny

Oczy całej gali patrzyły tylko i wyłącznie na nią. Trzeba przyznać, że potrafi rozgrzać i zaszokować jednocześnie. Pozostaje pytanie, czy aby na pewno zrobiła niechcący.

Modelki lubią swoim wyglądem rozpalać wyobraźnię, oddanych im miłośników i miłośniczek. W ostatnim czasie modne wśród nich jest zapominanie pewniej bardzo ważnej części garderoby. Do tego najczęściej ubierają się tak, by ów brak był zauważalny. Ta gwiazda zapomniała bielizny i czuje się z tym doskonale. ZOBACZ TAKŻE: Ich seks krąży w sieci! Gwiazda włączyła przypadkowo transmisję Brytyjka, o której mowa dołączyła tym samym do gwiazd takich jak Kim Kardashain, Miley Cyrus i wiele innych, które zdecydowały się na wydarzenie, na którym obecne były masy fotoreporterów, nie założyć bielizny. Chodzi mianowicie o Danielle Sellers.

Gwiazda zapomniała bielizny

Dwudziestodwuletnia celebrytka zwróciła swoim mocno wyeksponowanym ciałem uwagę wszystkich gości "The Beauty Awards With OK!". Nie jest to pierwszy raz, gdy media tyle o niej mówią. Wcześniej, w lipcu 2016 roku, podbiła serca czytelników "The Sun", gdy wystąpiła w seksownej sesji dla tegoż tabloidu. ZOBACZ TAKŻE: Seksowna lekarka gwiazdą Instagrama. Jej zdjęcia podwyższają puls! Oczywiście po jej pobycie przy ściance mówiono raczej o tym, czego nie założyła, ale o tym, co miała na sobie, też warto wspomnieć. Modelka ubrała czarną suknię z dużym, eksponującym jej wydatny biust dekoltem oraz wycięciem na lewej nodze, zachodzącym aż za biodro. Na jej stopach znajdowały się czarne szpilki. Trzeba przyznać, że wygląda oszałamiająco, a to, że zapomniała bielizny, można jej wybaczyć. screenshot/pomponik.pl screenshot/pomponik.pl screenshot/pomponik.pl źródło: pomponik.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News