Wszyscy mówią o DDTVN! To co zrobili na początek grudnia POWALA

Wszyscy mówią o DDTVN! To co zrobili na początek grudnia POWALA Źródło: screen ddtvn

DDTVN od lat wprowadza Polaków w nowy dzień. Program śniadaniowy cieszy się niesłabnącą popularnością, co przekłada się na grono gości zapraszanych do porannego studia. Dziś program przebił jednak wszystko.

DDTVN kojarzy się nam z miłą, lekką i przyjemną atmosferą. Prowadzący tak kierują rozmowę z gośćmi, by przybliżyć kulisy ich ciężkiej pracy, która przełożyła się na ich sukces. Dla mniej znanych wcześniej osobistości program bywa okazją do wybicia się i "zaczepienia" się w intratnym świecie show-biznesu.

Kulisy sobotniego DDTVN. Tłum gwiazd przed emisją programu!

Rodzime gwiazdy zdają sobie z tego sprawę. Aktorzy, muzycy, ale też psychologowie, sportowcy, a nawet dziennikarze - na kanapie programu śniadaniowego TVN siadają o porankach przedstawiciele wielu profesji. Grono wydaje się zamknięte wyłącznie na polityków. Rzadko kiedy zdarza się jednak, by w kontekście tylko jednej produkcji programu śniadaniowego przed studio zgromadziła się tak liczna ekipa gwiazd. Sprawę momentalnie dostrzegły portale plotkarskie i ich fotoreporterzy. Dziś wyszło z tego niezłe "polowanie". Weekendowe wydania DDTVN nieodłącznie wiążą się z obecnością gwiazd rodzimego show-biznesu. Choć nie jest to zasada, to trudno nie zgodzić się z tym, że w weekend mają nieco więcej wolnego czasu. Nawet problem z poranną godziną emisji spada na plan dalszy - w końcu ekipa prowadząca podratuje nie tylko poranną kawą.

Kto przybył i z jakiej okazji?

Przed rozpoczęciem porannego programu stacji TVN uwaga fotoreporterów skupiła się na kilkunastu osobach. Jak pisze portal Jastrząb Post wśród tych, którzy w sobotę rano zawitali w progi telewizji byli Mateusz Gessler, Małgorzata i Radosław Majdanowie, Monika Olejnik, Filip Chajzer, Maja Ostaszewska. Obiektywy fotoreporterów uwieczniły też Anitę Werner, Czesława Mozila, czy Andrzeja Piasecznego. Wszystko miało miejsce w sobotę. Gwiazdy przybyły to stacji nie tylko dla występu w telewizji śniadaniowej. Ich celem była promocja sprzedaży przytulanek przygotowanych przez Fundację TVN.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piękny gest gwiazd

Mroźny, sobotni poranek okazał się dla gwiazd bardzo pracowity. Ich szczytny wysiłek - zaangażowanie na rzecz pomocy potrzebującym - został uwieczniony przez media. Osoby znane z pierwszych stron gazet i rozchwytywane przez telewizję postanowiły bowiem poświęcić się szczytnemu celowi. Z czym kojarzy się DDTVN samym prowadzącym? Z relacji reporterki Jastrząb Post wynika, że przede wszystkim z "pompowania kawą", ale i "malowaniem gości". Nie obywa się bez przebieralni, wywalczonej przez lata starań przez Kingę Rusin. Już z samych rozmów z gośćmi bije tak wiele energii, że wystarcza ona na porządne rozpoczęcie dnia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! „Telewizja śniadaniowa to za mało”
  2. Wstrząsające doniesienia o twarzy DDTVN. Dopiero urodziła, a wydarzył się dramat!
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Później wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News