Wstrząsające, osobiste wyznanie Grażyny Wolszczak! Dziennikarz zaniemówił

Wstrząsające, osobiste wyznanie Grażyny Wolszczak! Dziennikarz zaniemówił Źródło: Fot. Instagram/Grażyna Wolszczak

W ostatnim czasie coraz więcej artystek decyduje się otwierać przed mediami i fanami, wyjawiając wstrząsające doświadczenia z przeszłości. Często są one związane bezpośrednio z przypadkami molestowania seksualnego, czy różnego rodzaju ataków na podobnym tle. Tym razem o swoich trudnych wspomnieniach opowiedziała niezwykle znana polska aktorka, Grażyna Wolszczak, czym zadziwiła szerokie grono sympatyków jej talentu.

Angelina Jolie, czy Gwyneth Paltrow to tylko niektóre ze światowych gwiazd ogromnego formatu, które zdecydowały się zdradzić, że one także padły w przeszłości ofiarą molestowania. Z czasem dołączyły do nich także polskie artystki, zwierzając się z traumatycznych zdarzeń, przez które musiały przejść. Jedną z nich okazała się sama Grażyna Wolszczak.

Trudna przeszłość artystki

- Nie mówmy o aktorkach. Ja myślę, że świat taki jest. Testosteron fruwa w powietrzu, hormony nie tylko męskie. Seksualność przekracza granice poszanowania drugiego człowieka bardzo często. Nie sądzę, że jest jakakolwiek kobieta, która nie doświadczyła tego w mniejszym lub większym stopniu - powiedziała Wolszczak w wywiadzie z dziennikarzem "Faktu". - Aktorki są może bardziej narażone na oferty kariery za seks. Mnie jako dziewczynce trudno było sobie poradzić z pewną sytuacją, która się dobrze skończyła, ale po prostu było bardzo nieprzyjemnie. Jeździłam autostopem, też miałam przedziwne sytuacje. Miałam na tyle oleju w głowie, żeby nie jeździć sama, bo to by się z całą pewnością źle skończyło - dodała także artystka, czym niezwykle zadziwiła i zmartwiła swoich fanów. Jednocześnie Wolszczak zaznaczyła, że nigdy nie zaproponowano jej roli w spektaklu, czy filmie za seks. Jak jednak sama stwierdziła, nigdy nie zgodziłaby się na podobny układ i nie pozwoliła traktować siebie w ten sposób. Jej szczere wyznanie musiało zaszokować prowadzącego z nią wywiad dziennikarza.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News