II wojna światowa zakończyła się w 1945 roku po 6 latach zmagań Aliantów z Państwami Osi. Do tej pory nie udało się jednak rozwiązać wszystkich jej zagadek. Nadal nie wiadomo, gdzie znajduje się bursztynowa komnata ani nawet czy Adolf Hitler faktycznie zastrzelił się w swoim bunkrze.

Życie niemieckiego przywódcy, który rozpętał najkrwawszy konflikt zbrojny w dziejach ludzkości, pomimo wyczerpujących badań wciąż nie zostało w całości opisane. Jego rodowód pełen jest dziur, a hipotezy odnośnie jego śmierci bądź możliwej ucieczki mnożą się jak grzyby po deszczu. Jedna z nich, która pojawiła się bardzo niedawno, zaskakuje. Według niej Hitler był agentem wywiadu jednego z państw koalicji antyhitlerowskiej.

Misja – rozpętanie wojny

Zdaniem agentów CIA Adolf Hitler był brytyjskim szpiegiem, a mają dowodzić tego odtajnione dokumenty dotyczące Johna F. Kennedy’ego. Widnieje w nich ponoć zapis informujący o ucieczce twórcy nazizmu do Kolumbii, w czym pomóc mu mieli Amerykanie i właśnie Brytyjczycy. Misją Austriaka było rozpętanie wojny, której okrucieństwa usprawiedliwić miały powstanie Izraela.

źródło: newsbook.pl

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła

...

Zobacz również