WSTRZĄS w polskim showbiznesie. Coming out megagwiazdy

WSTRZĄS w polskim showbiznesie. Coming out megagwiazdy Źródło: źródło: pixabay.com

Jedna z największych polskich gwiazd polskiego show-biznesu ujawniła się ze swoją orientacją seksualną. Na oczach milionów widzów sława kina i telewizji wyznała, że jeszcze do niedawna przebierała w partnerach wcale nie tylko z płci przeciwnej.

40-letnia Katarzyna Warnke była jednym z gości Kuby Wojewódzkiego w jego talk-show. Gwiazda szybko znalazła się na celowniku prowadzącego, który zaczął ją wypytywać o intymne szczegóły z jej życia. Aktorka nie zamierzała się z niczym ukrywać. Warnke zręcznie przechodziła od różnych tematów seksualnych do innych. Zaczęła od rozważań nad genezą wulgarnego obecnie słowa "kutas", by później przejść do rozmyślań na temat depilacji miejsc intymnych. Poskarżyła się także Wojewódzkiemu, że zanim przyszła do jego programu, był w nim jej mąż, któremu Wojewódzki miał wpajać, że Warnke jest "stara i zużyta".

Coming out u Wojewódzkiego

40-letnia aktorka szybko zaznaczyła, że "zdenerwowała się i musi się napić wody". Zagaiła przy tym temat sławnych już wodzianek, które u Wojewódzkiego w skąpych strojach noszą wodę. Niedwuznacznie zaznaczyła wówczas, że wcale nie jest heteroseksualna, a zanim wyszła za mąż, lubiła uprawiać seks z kobietami. Jak ocenili fani aktorki, to był prawdziwy, odważny coming out na oczach milionów widzów. - Tak się zdenerwowałam, że muszę się wody napić. Słyszałam, że tu takie fajne laski wodę podają. Kręcą mnie laski, zobaczymy, czy tej bym z łóżka nie wyrzuciła. Teraz już jestem zamężna, więc takich rzeczy nie robię, ale uważam, że każdy ma odrobinę tego i tego w sobie i kwestia jest taka, czy się sobie na to pozwala. Ponieważ my jesteśmy bardzo skomplikowanymi stworzeniami, a normatywność sprowadza nas do takich szufladek, pudełek i jesteśmy przez to nieszczęśliwi. Ja całe życie walczę - mówiła gwiazda. źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News